Elif Dizisi 938. Bölüm Özeti, 939. Bölümde Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 6-7 Haziran

Günlük dizilerin en popüleri Elif 938. bölüm özeti ve 939 bölümde neler olacak ? Elif dizisi 6 ve 7 haziran özeti bu gün neler oldu yarınki bölümde neler olacak analizi ve tüyoları ile karşınızdayız. Elif 7 haziran özeti ile başlayalım.

Elif Dizisi 938. Bölüm Özeti, 939. Bölümde Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 6-7 Haziran

5. Sezonuna başlayan Elif dizisi 6 haziran bölümünde neler oldu ? Diziyi izleyenler çok kritik yerde bittiğini gördü. Peki Elif 7 haziran günü neler olacak ? Size gelecek bölüm hakkında tüyo ve analizlerimizi verelim. Elif dizisinde Melek’in gerçek kimliği ortaya çıkacak. Aile buna çok sevinecek. Kıymet ise bu durumdan çok rahatsız olacak. Kıymet Melek’in gerçek kimliğinin kim olduğunu herkesten saklıyordu. Melek şimdi hem konakta hem de şirkette hak sahibi olacaktır. Elif dizisindeki Kıymet paranın bölüneceğine çok üzülmektedir. Para için son bölümlerde kendi çocuklarını bile düşünmediğini görmüştük.

Elif 7 haziran bölümünde neler olacak

Elif 7 haziran neler olacak 939. bölüm analizi.

Melek ve Elif’in Yusuf’tan geriye kalanlar olduğunu öğrenen Macide için psikolojik savaş bölümüdür. Macide bu haberi ağlayarak ailesine anlatır. Melek ve Elif’in gerçekten ailenin üyesi olması herkesi mutlu eder ancak birisi hariç. Kıymet mirasın bölünmemesi için Melek ve Elif’i kabul etmek istemez. Hakkından pay vermek Kıymet’in en acı anıdır. Hümeyra, Kıymet, Macide hep birlikte bu güzel haberi kutlarlar. Bunları gören Kıymet küplere biner.

Elif 6 Haziran Bölümünde Neler Oldu Özeti ve Analizi

Melek Kıymet’in gerçek oğlu kimdir diye aramaya başlar. Melek’in aradığı kişi aslında çok yakınındadır ancak gerçek kimliğini bilmediği için çok farklı yerlerde arıyor. Kıymet 7 haziran bölümünde sinsi planlarını devreye sokar. Kıymet yanına Rana’yı da alarak planını uygulamaya başlar. Peki hazırladığı bu yeni plan ile Elif 7 haziran bölümünde neler olacak ? Konaktaki mutluluğu bozabilecek mi? Melek ve Elif’in mirastan hak almasını engelleyebilecek mi. Sizin görüş ve önerileriniz nedir ?

Kıymet Elif ve Melek’e ne yapacak
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 938. Bölüm Özeti, 939. Bölümde Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 6-7 Haziran (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2019