Elif Dizisi 939. Bölüm Özeti, 940. Bölümde Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 7-8 Haziran

Kıymet hisse senetlerini alacak mı? Elif 939. bölüm özeti ve 940. bölümde neler olacak özeti tüyoları ve analizi. Elif 7-8 haziran analizi ve özeti dizi hakkında hiçbir yerde olmayan gelecek bölüm haberleri yazımızın devamında.  Haktanır ailesinin işi zor.

Elif Dizisi 939. Bölüm Özeti, 940. Bölümde Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 7-8 Haziran

Elif 939. bölüm özeti 7 haziran günü yayınlanan bölümün analizi.

Elif Dizisinde bu akşam Kıymet Rana’nın şirket hisselerini satın aldı. Konağa gelip göğsünü gere gere herkesin canına okumayı düşünüyordu. Ancak hesaplamadığı bir şeyler oldu. Haktanır ailesinin işi Elif 7 haziran bölümünde çok zor.

Elif 940. bölümde neler olacak gelecek bölüm özeti analizi ve tüyoları, Elif 8 haziran

Kıymet şirket hisselerini alarak aileyi yıkma planları yapmaktadır. Hisselerini aldığı şirket batmıştır haberi yok. Kıymet’in hiç sevmediği şey para kaybetmektir. Kıymet Konağa geldiği sırada Kerem konuşmaktadır. Kerem şirketlerinin iflas ettiğini ve artık bir mal varlıkları olmadığını söyler. Kıymet’in başından kaynar sular dökülür. Zengin olacağım derken tekrar dara eski fakir hayatına dönen Kıymet için zor günler başlar.

Elif 940. bölümde neler olacak gelecek bölüm özeti analizi ve tüyoları, Elif 8 haziran

Levent Kıymet’in oğlunu bulmakta kararlıdır. Mahir şirketin iflas etmesinden sonra kardeşi Kerem için her şeyi yapmaya hazır olduğunu söyler. Mahir gelişen sorunlar karşısında daha fazla sessiz kalamaz. Kerem ve Hümeyra’nın kardeşi olduğunu herkese açıklar. Haktanır ailesi tüm mal varlığını kaybetmiş Kıymet parasız kalmış Mahir ise öz kardeşleri olduğunu açıklamıştır. Tüm olayların sonuca ulaştığı Elif 8 haziran özeti ve analizi konumuza eklemek istediğiniz bir şey var mı? Sizce Kıymet şimdi ne yapacak ? Mahir, batan şirketi tekrar yüceltebilecek mi? Kıymet hisse senetlerinde kaybettiği parasından sonra şimdi ne yapacak ?

Elif 8 haziran özeti ve analizi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 939. Bölüm Özeti, 940. Bölümde Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 7-8 Haziran (1 Yorum)

  1. şimdi bu dizinin bitmesi saçma oldu bu kadar erken bitmemeliydi şirket iflas ettı bu iflas açığa çıkması gerekıyordu kımler tarafından yapıldığı kıymet zaten intikam alcaktı keremi macideyi vurdu derdi macideydi bu tamam mahir kerem hümeyra hasret gıdermesı gerekıyordu son final bölümde yüzünü gösterılmeyen 1 adam var bu gizem li adam kım neden elifi arıyordu elifin neyi oluyordu ? bu gizemli adam neden son bölümde ortaya çıktı amaç neydı 10 dklık gösterışmıydı bence bunda hata var elif dizi apar topar final yapti son bölümdede anlaşılıyorkı dizinin bitmesi değil devam edılmesı gerekıyordu ya tekrardan başlasın yada başka kanala transfer olsun ve yeni bölümlerine devam edılsın.

Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2019