Elif Dizisi Akın Kimdir? Diziye Yeni Gelen Akın Rolü Bilgileri (4N1K Ali)

Elif Dizisi Akın hakkında bilgiler merak edilenler nasıl bir rolde oynayacak daha önce nerelerde oynadı hangi dizi ve filmleri var merak edenler için bu sayfayı oluşturduk. Elif dizisi 5. sezonunda bomba isimler dizi kadrosuna dahil oldu. 4N1K’nın ilk filmden tanınan ve Ali karakteriyle ön plana çıkan Hasan Denizyaran Akın rolü ile Elif dizisinin 5. sezonuna dahil oluyor.

Elif dizisi geride kalan 4 sezonda oldukça başarılı işlere imza atınca ve günlük dizi olmasına rağmen kalıcı olup iyi reytingler alınca oldukça güçlü bir kadro kurarak yoluna devam etme kararı aldı ve bir çok yeni oyuncu transfer edildi. Elif dizisinin yeni sezonundaki isimleri kısaca söyleyip sonra da Elif dizisi Akın karakteri hakkında detaylara geçelim..

Elif Dizisine Yeni Sezon Katılan Oyuncular Kimler? No 309’da Doktor Onur’u oynayan Fatih Ayhan, Mahir karakteriyle, son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alan tanınmış oyuncu Cem Kılıç Levent rolü ile, Uçurtmayı Vurmasınlar isimli Türk filmi ile hafızalarda yer edinen Özlem Savaş Kıymet rolü ile, 4N1K’nın ilk filmden tanınan Hasan Denizyaran Akın rolü ile ve Çağlar Ozan da Tufan karakteri ile yeni sezonda Elif’in kadrosunda yer alacaklar. Tüm kadro için >> Elif 5. Sezon Yeni oyuncular

Elif Dizisi Akın nasıl bir rolde oynayacak daha önce 4N1K filminde Ali karakterini canlandıran oyuncunun yeni dizisi Elif oldu. Akın karakterine hayat verecek olan oyuncumuzun gerçek adı: Hasan Denizyaran‘dır. Oldukça hareketli ve aktif bir rolde Elif dizisinde rol alacak olan oyuncunun hayatına kısaca göz atalım…

Elif Dizisi Akın Kimdir Diziye Yeni Gelen Akın Rolü

Elif Dizisi Akın Kimdir? Diziye Yeni Gelen Akın Rolü Bilgileri (4N1K Ali)

Hasan Denizyaran Kimdir? 26 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncumuz daha sonra İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Drama ve Oyunculuk bölümünden mezun olmuş ve kendini oyunculuk konusunda aldığı eğitimlerle yetiştirmiştir.

Elif Dizisine Yeni Gelen Akın kim sevgilisi varmı instagramı

Hasan Denizyaran kariyerine model olarak başlasa da bir süre sonra reklam filmlerinde rol almaya daha sonra da 2016 yılında rol aldığı Hayat Sevince Güzel dizisi ile ilk kez adını duyurdu. Hasan Denizyaran, oyunculuğu kadar sporcu kişiliğiyle de ön plana çıkmaktadır, çünkü 6 yıl basketbol oynamıştır.

2017 yılında ise Büşra Yılmaz’ın aynı isimli romanından uyarlanmış olan “4N1K” filminde Ali karakterini oynayarak adını duyurmaya başlamıştır. Oldukça yakışıklı olan oyuncumuzun kız arkadaşı aşağıda gördüğünüz resimdedir. Merak edenler için İnstagram hesabı: instagram.com/hasandenizyaran Hasan Denizyaran yeni sezonda Elif dizisinde Akın rolü ile devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Elif Dizisi Akın gerçek adı bilgileri sevgilisi kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi Akın Kimdir? Diziye Yeni Gelen Akın Rolü Bilgileri (4N1K Ali) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2018