Elif Dizisi Aslı Öğretmen Kimdir? Elif’in Öğretmeni Aslı Hakkında Bilgiler

Elif Dizisi yeni 5. sezon için oldukça heyecanlı bölümlerle geliyor. Elif Dizisine yeni oyuncular da katılıyor sürekli.. Elife son olarak Aslı Öğretmen rolü ile yeni bir oyuncu katıldı. Elife ders verecek olan ve öğretmenlik yapan yeni güzel kızımızın kim olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz..

Peki Kimdir Elif dizisindeki Aslı Öğretmen? Elifin Öğretmeni Aslı Hakkında Bilgileri ve detaylı araştırmasını sizler için yapacağız bu konumuzda. Elif Dizisi Aslı Öğretmen Kimdir? Elif Dizisi Aslı Öğretmen rolündeki oyuncumuzun gerçek adı soyadı bilgileri okuduğu okulları önceki oynadığı diziler gibi detayları ve instagram bilgilerini sizlerle paylaşacağız burada..

Elif dizisi aslı öğretmen kimdir

Elif Dizisi Aslı Öğretmen Kimdir? sorusu güzel oyuncumuz Ece Baliç adının ön plana çıkmasına vesile olacak. Ece Baliç güzelliği ve sadeliği ile izleyen herkesi büyüleyecek. O kadar iyi niyetli ve saf bir öğretmen rolünde ki kendine çıkarılan güçlükleri bile zorlukları bile anlayışla karşılayacak kadar mütevazi bir insan..

Elif dizisi Aslı Öğretmen kimdir elifin öğretmeni

ECE BALİÇ Elif Dizisi Aslı Öğretmen Kimdir? Elif’in Öğretmeni Aslı Hakkında Bilgiler

Elif Dizisi Aslı Öğretmen rolünde oynayan oyuncumuzun gerçek adı Ece Baliç‘tir. Ece Baliç oldukça güler yüzlü bir kişi ve Elif dizisine oldukça renk katacak Elife öğretmenlik yapacak özel bir insan. Dizide oldukça güzel bir rol olan ve pozitif enerjisi ile herkesin seveceği Aslı isimli öğretmeni canlandıracak Ece Baliç.. Peki Ece Baliç kimdir hakkında bilgiler neler hemen göz atalım..

Elif dizisi Aslı Öğretmen rolü karakteri hakkında bilgiler

Ece Baliç 17 Temmuz 2000 tarihinde İzmirde doğmuştur. Elif dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayacak olan Ece Baliç Aslı karakteriyle 5. sezonunda Elif isimli günlük diziye dahil olmuştur. Ece Baliç yeni rolü hakkında “Aslı karakteri, çok iyi çok yardımsever kalbinde kötülük olmayan bir karakter , iyiliği anlatan iyiliği öğütleyen sevgi dolu biri olduğu icin benzer yönlerimizde var” ifadesinde bulunurken rolüne hazırlanışını da şöyle anlattı..

Elif dizisinin Öğretmeni Aslı rolündeki Ece Baliç: Oynayacağım karakter bir öğretmen. Bu yüzden kendi öğretmenlerimle konuştum . Öğrencilerine yaklaşımlarını anlamaya çalıştım . Bu da karaktere yoğunlaşmamda yardımcı oldu . Ama ilerleyen bölümlerde karakterin daha da oturacağını ve sevileceğini düşünüyorum” dedi.

Elif dizisi Aslı Öğretmen rolü ECE BALİÇ kimdir

Daha yolun çok başında bir oyuncu olduğunu ve sevilen , örnek alınan ve sonraki nesillere güzel izler bırakacak bir oyuncu olmak istediğini de sözlerine ekleyen Ece Baliç, 5. Sezonda Elif dizisinin izleyicisine sunacağı güzel sürprizlerden biri olacak.

Elif dizisi Aslı Öğretmen rolü ECE BALİÇ kimdir hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde beğendiniz ise sosyal medyada konumuzu paylaşabilirsiniz. Ayrıca Elif dizisi Aslı Öğretmen rolü ECE BALİÇ hakkındaki yorum ve görüşlerinizi de aşağı yazabilirsiniz..

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen günlük dizi filmi Elif, yeni yüzleri oyuncuk dünyasına kazandırarak da dikkat çekiyor. Yeni sezon için yaklaşık 400 aday arasından güzelliği ve oyunculuk kabiliyetiyle sıyrılan Ece Baliç, Elif isimli dizinin 5. sezondaki masum yüzü oldu.

Elif dizisi Aslı Öğretmen rolü ECE BALİÇ kendini nasıl anlattı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi Aslı Öğretmen Kimdir? Elif’in Öğretmeni Aslı Hakkında Bilgiler (4 Yorum)

  1. aslı karakterini canlandıran
    ece baliç çok sevdiğim bir oyuncu
    ece baliç ELIF dizisinde tanıdım ve
    oynadığı rolü canlandırdığı karakterdi çok seviyorum…

Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2018