Elif Dizisi Hümeyra Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Oynadığı Diziler (Berna Keskin)

Elif dizisinde Hümeyra rolü ile izlediğimiz oyuncu kimdir Elif dizisi haktanır Holding’in yönetimli tek başına ele geçirmeyi hedefleyen Hümeyra hakkında detaylı bilgileri sizlere bu sayfadan vermeye çalışacağız. Öncelikle Elif dizisindeki Hümeyra kimdir haktanır holdingin yönetim kurulunda olan ve holdingi tek başına yönetmek isteyen Hümeyra hakkında detaylı bilgileri ve Macide Hanım dan kalan hisseleri kendi üstüne alarak haktanır holdingi parmağında oynatmak isteyen ve tüm işlerin kendisinde toplanması için uğraşan Hümeyra gerçek adı nedir bilgilerine burada sizlere aktarmak istiyoruz.

Elif Dizisi Hümeyra Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Oynadığı Diziler (Berna Keskin)

Elif dizisinde oldukça önemli bir rolde oynayan Hümeyra haktanır holdingin yönetim kurulunda yer alıyor ancak Kıymet ile birlikte oynamış oldukları oyunda Macide hanım da zor duruma düşürmek Kerem’i hapislerde çürütmek ve haktanır holdingi kendi egemenlikleri de almak amacıyla yürüttükleri oyunların zamanla ortaya çıkacak olması mümkün ancak gerçekler ortaya çıkana kadar daha Hümeyra hükümranlığını yürütecek gibi görünüyor. Peki Elif dizisindeki Hümeyra kimdir Hümeyra karakterini kısaca tanıyalım gerçek adını ve kısa bilgileri sizler için buraya aktaralım.Elif Dizisi Rana kimdir gerçek adı nedir

Elif dizisinin Hümeyra karakterini canlandıran oyuncu Berna Keskin’dır. birçok dizide yer almış olan Berna Keskin Bir önceki dizisi Kiraz Mevsimi. uzun bir süredir de Elif dizisinde yer alan ancak çok ön planda olmayan Hümeyra karakteri ile son günlerde Holding’in yönetimini tek başına üstlenmek için ön plana çıkmaya başladı Hümeyra karakteri. Elif dizisindeki Hümeyra karakterinin ön plana çıkmasıyla izleyicilerde kimdir Hümeyra gerçek adı nedir amacı nedir Holdingde Keremin yerine geçecek mi gibi soruları bizlere yönetmeye başladılar bizde detaylarını burada sizler için aktaralım. Berna Keskin’nın oynadığı Hümeyra rolü Elif dizisinde kötü karakterlerinden birisidir.

Elif dizisinin Hümeyra karakteri Berna Keskin Kimdir?

Elifteki Hümeyra Berna Keskin Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi: Berna Keskin Sadri Alışık Kültür Merkezi Akademi 35.5 Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Acil Aşk Aranıyor, Kiraz Mevsimi ve Kardeş Payı dizilerinde rol almıştır. 2017 yılından bu yana ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi’nde Hümeyra karakteri ile oyunculuk serüvenini sürdürmektedir. Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu’nda bir kaç tiyatro oyununda yer almıştır. Daha sonra klip, reklam ve dizilerde rol almıştır. 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Elif Dizisinin Rana’sı Hakkında Bilgiler (Yıldız Asyalı)

17 Eylül 1980 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş olan Yıldız Asyalı küçük yaşlarda İstanbul Devlet Opera Ve Balesi Orkestrası eşliğinde sahne almasına rağmen kariyerine oyuncu olarak devam etme kararı almıştır. Birçok dizide yer alan Yıldız Asyalı her dönemde en başarılı dizilerde oynamış ve kendisini oyunculuğa adamış bir usta oyuncudur. Yılan Hikayesi, Hayat Bilgisi ve Çifte Bela’nın kadrosunda yer almıştır.Elif Dizisi Rana Bilgileri Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Akabinde ATV ekranlarında yayınlanmış olan Avrupa Yakası’nda konuk oyuncu olarak yer bulmuştur. sevilen deneyimli oyuncu profesyonel oyunculuk hayatı boyunca Yasak Elma, Doludizgin Yıllar, Kanıt, Asayiş Berkemal ve Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizi projelerinde rol almıştır. Elif dizisinde Rana karakteri ile yoluna devam etmekte ve haktanır holdingi ele geçirme planları yapmaktadır. Elif dizisinin son bölümlerinde Kerem’in hapse düşmesi ile birlikte Rana Kerem’in yokluğundan faydalanıp holdingi istediği gibi yönetmeyi planlamıştır ancak hiç ummadığı bir yerden hiç tahmin edemeyeceği biri Rana‘nın holding’deki işlerini sekteye uğratır ve önüne engel koyar.

Elif Dizisi Rana Bilgileri Gerçek Adı Oynadığı Diziler (Yıldız Asyalı) olduğunu yazdık.. Elif dizisinde Rana’yı şok eden isim kimdir? Sizler de yorum ve görüşlerinizi de Elif dizisinin son bölümlerindeki gelişmeleri ve Rana‘nın haktanır holdingi ele geçirme yönetme planlarının mantıklı olup olmadığını ve onu engelleyen kişinin kim olacağını lütfen aşağıya yorumlarınızda yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2019