Connect with us

Elif Dizisi

Elif Dizisi Jülide Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri

Kanal 7 ekranlarında 4. sezonu ile devam eden Elif dizisindeki karakterlerden birisi de Julide. Dikkat çeken tavırları ile merak konusu olan Elif Dizisi Jülide Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimlerini sizlere burada sunmaya çalışacağız. Jülide karakterini canlandıran güzel oyuncu kim? Gerçek adını soyadını merak edenler için hemen cevap verelim.

Elif dizisindeki Jülide karakterini canlandıran kişinin gerçek adı nedir? Kanal 7’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen dizisi Elif’te Jülide karakterini canladıran oyuncunun gerçek adı Melis Gök‘tür. Melis Gök oldukça sempatik tavırları ile diziyi izleyen herkesin dikkatinden kaçmayan birisi ama hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor maalesef.

Kanal 7 de sevilen dizi Elifte Jülide karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Melis Gök olduğunu ifade ettik. Hakkında internette detay bulamadık ancak kendisinin sosyal medyayı kullanmadığını instagram ve facebook gibi alanlarda yer almadığını sadece dizi çekimleri için sete gidip geldiğini öğrendik..

Melis Gök kimdir Hayatı ve kimliği Kaç yaşındadır, nerede yaşamıştır gibi merak edilen soruların detaylarını eğer kendisinden veya bir bilenden bulur öğrenirsek sizleri de bilgilendirmek için buraya ekleyeceğiz. Elifteki Jülide kimdir? Evlimi bekar mı hangi okula gidiyor gibi soruların yanısıra Jülidenin gerçek adı ne? en merak edilen soruydu. Hemen Jülidenin gerçek adı ve soyadını bir kez daha paylaşalım: Melis Gök 🙂 Şimdilik bu kadar bilgilerimiz..

Elif Dizisi Jülide Melis Gök Resimleri 

Continue Reading
Bunları da seversin..
5 Yorum Var

5 Comments

 1. Ümmügülsüm

  11 Ekim 2018 at 21:11

  Normalde açıkmı kapalımı çok merak ediyorum

  • Anonim

   7 Kasım 2018 at 18:47

   normalde başı açık çok güzel saçları var kapalı hali ile daha güzel gözüküyor kendiside güzel hayranlıkla izliyorum kendisini nedense medyadan uzak hiç bir bilgi yok kendisi hakkında

 2. Çok mükemmel bir karakter başarılarının devamını diliyoruz

  29 Mart 2018 at 20:13

  Çok mükemmel bir karakter başarılarının devamını diliyoruz

 3. Derya

  2 Mart 2018 at 19:35

  Julide cikmiyo

 4. Sevdamız bir hayaldi

  12 Ocak 2018 at 20:40

  Bn elif dizisini çok seviyorum elif dizisi 1 bölümden şimdiye kadar izliyorum en sevdiğim dizi

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top