Elif Dizisi Jülide Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri

Kanal 7 ekranlarında 4. sezonu ile devam eden Elif dizisindeki karakterlerden birisi de Julide. Dikkat çeken tavırları ile merak konusu olan Elif Dizisi Jülide Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimlerini sizlere burada sunmaya çalışacağız. Jülide karakterini canlandıran güzel oyuncu kim? Gerçek adını soyadını merak edenler için hemen cevap verelim.

Elif dizisindeki Jülide karakterini canlandıran kişinin gerçek adı nedir? Kanal 7’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen dizisi Elif’te Jülide karakterini canladıran oyuncunun gerçek adı Melis Gök‘tür. Melis Gök oldukça sempatik tavırları ile diziyi izleyen herkesin dikkatinden kaçmayan birisi ama hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor maalesef.

Kanal 7 de sevilen dizi Elifte Jülide karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Melis Gök olduğunu ifade ettik. Hakkında internette detay bulamadık ancak kendisinin sosyal medyayı kullanmadığını instagram ve facebook gibi alanlarda yer almadığını sadece dizi çekimleri için sete gidip geldiğini öğrendik..

Melis Gök kimdir Hayatı ve kimliği Kaç yaşındadır, nerede yaşamıştır gibi merak edilen soruların detaylarını eğer kendisinden veya bir bilenden bulur öğrenirsek sizleri de bilgilendirmek için buraya ekleyeceğiz. Elifteki Jülide kimdir? Evlimi bekar mı hangi okula gidiyor gibi soruların yanısıra Jülidenin gerçek adı ne? en merak edilen soruydu. Hemen Jülidenin gerçek adı ve soyadını bir kez daha paylaşalım: Melis Gök 🙂 Şimdilik bu kadar bilgilerimiz..

Elif Dizisi Jülide KarakteriElif Dizisi Jülide Karakterini canlandıran Melis gök isimli oyuncumuz son bölümlerde oldukça ön plana çıkmaya başladı. Şafak  ile evlenmek için gün sayan ancak bu evliliği durdurmak isteyen Leman’ın ve Alev’in sinsi oyunları ile mücadele etmek zorunda kalan Jülide Bakalım Şafak ile evlenip mutlu olacak mı bizler de oldukça merak ediyoruz Sizler de Elif dizisi Jülide hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen..

Elif Dizisi 856.Bölüm fragmanı Özeti 4 Şubat Pazartesi

Elif Dizisi Jülide Melis Gök Resimleri 

YORUMLAR

  1. sizi çok seviyorum

  2. Kapalı çok yakisiyo bence

    1. Cok yakisiyo gercekten kapali halu gercek resmini gorunce sasirdim dogrusu

  3. Kapalı çok yakisiyo bence

  4. Normalde açıkmı kapalımı çok merak ediyorum

    1. normalde başı açık çok güzel saçları var kapalı hali ile daha güzel gözüküyor kendiside güzel hayranlıkla izliyorum kendisini nedense medyadan uzak hiç bir bilgi yok kendisi hakkında

  5. Çok mükemmel bir karakter başarılarının devamını diliyoruz

  6. Bn elif dizisini çok seviyorum elif dizisi 1 bölümden şimdiye kadar izliyorum en sevdiğim dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.