Elif Dizisi Kerem ile Aslı Aşkı mı Başlıyor Ne Zaman Sevgili Olacak Evlenecekler?

Elif Dizisinde masalsı bir aşk başlamak üzere. Kerem ile Aslının aşkı tarihten günümüze anlatılır gelir, şimdide Elif dizisinde Aslı Öğretmen ile Kerem aşkına mı şahitlik edeceğiz, yoksa parla araya girecek sorun mu çıkaracak izleyip göreceğiz ileriki bölümlerde. Kanal 7 de ekrana gelen Elif Dizisinde Kerem ile Aslı Ne Zaman Sevgili Olacaklar Evlenecekler mi? zamanla göreceğiz ama gelen tüyoları bilgileri yazalım sizlere..

Elif dizisinde Aslı öğretmenin yolu gel zaman git zaman Kerem ile kesişmiştir ve Elif dizisinde yeni bir aşkın ilk adımı da atılmıştır adeta..Geçtiğimiz sezonlarda bildiğiniz gibi Kerem başka kızlarla görüşmüş ama bir türlü parlanın yüzünden mutlu sona ulaşamamıştır. Parlanın kıskançlıkları yüzünden Süreyya ile olan aşkı da ilerleyememiş Parla Kerem ile Süreyya aşkına mani olmuştu.

Elif dizisi Kerem ile Aslı sevgili olacak mı

Şimdi aynı şey olur mu bilmem ama Aslı öğretmen ile Kerem arasında yeni bir aşk doğacak ve dillere destan bir sevgi aşk yumağı olacak görünüyor. Aslı oldukça güzel ve bakımlı birisi. Kerem ise patron. Aralarındaki ilk elektriklenme yaşandığına göre artık bir ilişki başlayacak demektir. İlk adımların atıldığı ve Kerem ile Aslının birbirine ilgi duymaya başladıkları o anların videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz..

Keremin asistanı ve sekreteri olarak görmeye başladığımız Aslı zamanla Kerem ile arasındaki muhabbeti ilerletecek ve oldukça aşk dolu olan Keremin sevgisinden kendisini alamayacak. Kerem en son Aslı’nın aldığı notları neden elle yazdığını ve bilgisayar kullanmadığını sordu. Aslıda çok iyi yazdığını bu yüzden gerek görmediğini açıklarken Kerem bakayım bi diyerek Aslının yanına gelip elini omzuna koymak istedi. Ve bu dakikadan sonra Aslı ile Kerem arasındaki yakınlaşma kendisini göstermeye başladı.

Elif dizisi Kerem Aslı aşkı mı başlıyor

Elif Dizisi Kerem ile Aslı sevgili olacak mı aralarındaki yakınlaşmaya Parla engel koyacak mı?

Parlanın Keremi gölge gibi takip ettiğini biliyoruz, Ancak Kereme sözü nazı geçmeyecektir artık. Zaten Kerem artık iyice bunalmıştır Parlanın tavırlarından. Aslı ise hem güler yüzlü hemde tam Keremin aradığı bir kızdır. kerem Aslı ile yakınlaşmasını ardından ona aşık olmaya başlayacak ve ilerleyen bölümlerde gittikçe kendisini bu aşka kaptıracak.

Elif dizisi Kerem ile Aslı sevgili mi oluyor

Elif Dizisi Keremin ilgisine aşkına Aslı cevap verecek mi? Kerem ile Aslı Sevgili olacak mı?

Bu soruyu merak edenler için güzel bir haberimiz var. Aslı ve Kerem arasındaki bu yakınlaşma ilerleyen zamanda aşka dönüşmeye başlayacak ve Keremin bu ilgisine ve sevgisine Aslı da karşılıksız kalmayacak. Elif Dizisi Kerem ile Aslı aşkını bol bol seyredeceğiz bu sezon boyunca. Sizce Elifte Kerem ile Aslı birbirine yakışıyor mu? Uyumlular mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi Kerem ile Aslı Aşkı mı Başlıyor Ne Zaman Sevgili Olacak Evlenecekler? (4 Yorum)

  1. Çok yakışıyor lar bence parla denen kızdan kereme eş olacağını sanmıyorum aslı tam kereme göre eş olur hem de süper inşallah o yüzüğü atar kerem macidenin kardeşi tam şeytan hümera onu evden kovdun ikiyüzlü
    kadın şafak annesinin ve o şeytan denen alevin yüzünden gidiyor tufan denen adamda tam pislik şulide şafak

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2018