Elif Dizisi Ne Zaman Sezon Finali, Elif 2018-2019 5. Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Elif Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak? Elif dizisi Kanal 7 ekranlarında 4 sezondur yayınlanıyor. Hafta içi her günü yayınlanan Elif dizisinin bölüm sayısı da oldukça fazla. Gece gündüz mesai yapan dizi oyuncuları ve set ekibi de sezonu yorgun olarak bitiriyor. Sezon finalini dört gözle bekleyen ekip için geri sayım başladı bile.

Elif dizisi 15 Haziran cuma günü sezon finali yaparak Kanal 7 ekranlarından izleyicisine veda edecek. Sezon finalinde neler olacak? Soru işaretleri ve cevapları ile sizlere yeni konularımızda paylaşım yapacağız. Elif dizisi 15 Haziran cuma günü 756. bölümü ile sezon finali yapacak. Elif dizisi sezon finali tarihi 15 haziran cuma olurken seyircisi yeni sezon tarihini de merak ediyor.

Sevilerek izlenen dizi Elif yeni sezonu ile yine Kanal 7 ekranlarında olacak. Hafta içi her günü yayınlanarak seyircisinde bağımlılık yapan Elif dizisi yeni sezonunun yaklaşık 3 ay sonra başlaması planlanıyor. Eylül ayında yayınlanması düşünülen Elif dizisi yeni sezon tüyoları ve bilgilerini yine sitemizde bulabileceksiniz.

Elif dizisi önceki sezonlarda genel olarak eylül ayının ortasında yayın hayatına başlamıştı. 5. sezonuna da muhtemelen Elif dizisi 17-24 eylül pazartesi başlayacaktır. Elif dizisinin yeni sezonunda diziye bir çok yeni oyuncu dahil olurken kötü karakterlerin de diziden çıkma ihtimalleri var. Son zamanlarda reytinglerinde yaşanan düşüş senaristler tarafından dikkate alınır ve muhtemelen yeni sezon senaryosu buna göre hazırlanır.

Elif dizisi sezon finaline yakın olanları da sizlerle paylaşalım; Melek ve Elif sonunda birbirine kavuşuyor. Melek konağa gittiğinde kızını görünce neye uğradığına şaşırıyor.  Elif’in ise annesini bulma umudu kalmamışken birden karşısında görünce şok oluyor.

Melek Elif’in bu konakta ne işi olduğunu anlamaya çalışırken Elif ise yaşadıklarını gizlemek ister. Melek ise tekrar kızından ayrılmaktan korktuğu için kızı olduğu gerçeğini konaktakilerden gizler. Elif dizisi sezon finaline yakın bunlar olurken yeni sezonda da seyircisini büyük sürpriz beklemektedir. Yen i sezon tüyoları için sitemizi takip etmeye devam ediniz 🙂 Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi Ne Zaman Sezon Finali, Elif 2018-2019 5. Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak? (37 Yorum)

 1. Artık sıktı aynı yüzler bençe final yapsın artık Elif saçları iki yandan körguleri kız büyümedi ya o saçlar ney bi şekil verseniz kıza artık bençe final yapsın

  • Dizi çekilmez hal aldı az degisiklikyapn ne kıymet humeyra salak kerem salak kıymet pisliği ortalığı karstyr

 2. Yeter artık bitsin sıkıldık insanları salak yerine koyuyorlar. Dönüp dolaşıp aynı yere geliyorlar. Bitsinnnnnnnn

 3. Elifin sac modelinden sıkıldık.ayrıca bu kadar akıllı olur mu bu yaşta bir cocuk.biraz yaşının gerektiğinı oynasın.

 4. Pisikolojik bir sorun haline geldi artık, saçmalıyorlar, olmadık zamanda her şey negatif,pozitif bir şey yok

 5. ben saçma buluyorum. iyi adamların hiç işi güzel gitmiyor ☺ örnek:
  Hep birisi önemli birşey olacakken birisi adres soruyor birisi is veriyor Kötü rol deki adamların yaptığı 40 50 bölümden sonra öğreniliyor sonra daha oh demeden yeni bir kötü roldeki adam giriyor diziye ben tavsiye etmiyorum

 6. This series is so stupid, it started great but sadly all main characters have disappeared, adding fill ups to maintain interest. But not working. So boring……/ won’t waste time watching anymore. I will wait and see the ending or final on the web some day

  Çevirisi: Bu dizi çok aptalca, harika başladı ama ne yazık ki tüm ana karakterler kayboldu, doldurmayı sürdürmek için dolguları ekledi. Ama çalışmıyor. Çok sıkıcı …… / artık izlemeye zaman harcamaz. Bir gün internette biteni veya finali bekleyip göreceğim

 7. Leman ve yanındaki kızı konağa gelen sahtekar teyzeyi ranayı lütfen diziden çikaın kotu karakterler yüzünden ruh sağlığımız bozuldu.

 8. Ne olucak yabancı dızıler seyredecegemıze boyle elıf gıbı dızılerde olmalı zaten sezon fınalı ıyı bıtmedı tam annesını bulmusken parlanın vurulması veysel ve mustafanın olmesı sevgılılerın ayrılması olumsuzdu seyırcı ıcın dızıyı fazla yamult madan tatlıya baglarlar dıye dusunuyorum ustelık macıde hanım elıfı ve annesını tanımadı daha.

 9. MELEK ELİF MACİDE SUREYYA DİZİDEN ÇIKMASINLAR TARİK ÇIKSIN DİZİDEN O HİÇ SEVİLMEDEN DİZİDE KÖTÜ ADAM ÖLDÜRYO ÇOK ÜZÜLÜYORUZ

 10. Bu kadar saçma bir film ola bilirmi diye düşünüyorum demekki varmı.bu film bir an önce sona ermeli

Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2018