Elif Dizisi Reyhan ve Parla Neden Yok Diziden Çıktı mı Ayrıldı mı Geri Dönecek mi?

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak için seyredilen Elif dizisinde sevilen karakterlerden birisi olan Reyhan dizide bir süredir gözükmeyince merak konusu oldu. Reyhan neden eliften ayrıldı niçin yok gibi meraklı soruların yanı sıra diğer bir karakter olan Parla da dizide bir süredir yok.

Hemen akıllara acaba Reyhan ve Parla diziden anlaşmalı olarak mı ayrıldı neden yok dizide geri gelecekler mi gibi sorular gelse de şimdilik merak edilmeye devam ediyor. Reyhanın bir mektup yazarak evden çıkıp gitmesi ve bir daha uğramaması üzerine Kerem bitap düşmüş ve onun hayali ile yaşamaya başlamıştır. Keremin bu durumu Reyhan diziye ne zaman dönecek niçin yok sorularını sormaya teşvik ediyor.

Elif dizisinde Reyhan karakterini oynayan Çağla Şimşek bir süredir sessizliğini koruyor. Elif dizisine geri dönecek mi daha doğrusu tamamen ayrıldı mı yoksa rolü gereği mi dizide oynamıyor tam anlayamadık. Kendisinden de bilgi alamadık  ama bizce Özel işleri dolayısı ile bir süre izin alıp ayrıldı ama yakında geri dönmesini bekliyoruz.

Elif dizisinde Parla karakterine hayat veren Seyda Bayram da bir süredir diziden ayrı olsa da diziye döneceğini ve rolü gereği ayrı düştüğünü yazmış Kendisini dizide göreceğiz ileriki bölümlerde. Peki ELif dizisindeki Parla kimdir Seyda Bayram hakkında bilgiler: 1995 yılında Antalya’da doğmuştur. Fenomen isimli izdivaç yarışmasında oldukça popüler olan ve tüm Türkiyenin tanıdığı bir isim haline gelen oyuncu 1,70 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Elif dizisinde Parla rolü ile de başarılı bir oyunculuk yapmaktadır.

Konuyu kısaca özetleyip Elif Dizisi Reyhan ve Parla Neden Yok Diziden Çıktı mı Ayrıldı mı Geri Dönecek mi? sorusuna yeniden cevap verirsek oyuncularımız diziden tamamen ayrılmamış rolü gereği ile kısa süreliğine diziden çıkmışlardır. Yakında aramızda her ikisini de göreceğiz. İyi seyirler..

Elif Dizisi Reyhan ve Parla Neden Yok niçin diziden ayrıldılar konusunda sizlerle yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Not: Reyhan rolünü oynayan Çağla Şimşek bir süredir okulda sınavları dolayısı ile yoğun bir tempoda olduğunu ve sınavlar bittikten sonra Elif dizi setine yeniden döneceğini söylemiş. Çok sevindir Çağla Şimşek’e sınavlarında başarılar diliyor en kısa sürede dizimizde görmeyi umut ediyoruz..

YORUMLAR

  1. Reyhanı istiyoruz lütfen girsin diziye reyhan ve Kerem aşkı yeniden canlansın

  2. YÖNETMEN NE OLUR YENİ SEZONDA REYHAN VE KEREM OLSUN ELİF DİZİSİNDE

  3. REYHAN YENİ SEZONDA DÖNMELİ ÇÜNKÜ OZAMAN KANALI AÇARIZ

  4. Reyhan yenisezonda dönmeli reyhan varken dizi daha güzeldi ama şimdi dizini kanalını bile açmıyoruzreyhan rolüne daha adapte oluyordu sureyya ise yapmacık…

  5. REYHAN *DÖN *KEREM VE SEN

  6. REYHAN DÖN NE OLUR

  7. Reyhan dön ne olur çünkü sen bu dizide ünlenndin seni bu dizide istiyoruz ne duy bizi

  8. REYHAN YORUMLARI OKUSANA NE OLUR ELİF DİZİSİNE GERİ DÖN ÇÜNKÜ BİZ SENİ ORDA SEVDİK VE ÇOK YAKIŞIYORSUN DİZİYE NE OLUR DÖN

  9. REYHAN DÖN NE OLUR LÜTFEN ELİF DİZİSİNE GERİ DÖNNNNNNN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.