Elif Dizisi Sana Döndüm Şarkısı Hani çiçekler güneşe Hani eller gökyüzüne döner ya

Elif dizisinin yeni şarkısı oldukça sevildi ve beğenildi. elif dizisinin yeni şarkısı Sana döndüm isimli şarkıyı kim söylüyor Hani çiçekler güneşe Hani Eller gökyüzüne diye devam eden yeni ve güzel şarkı kimin şarkısı sözleri nasıl kimin bestesi kimin sözleri ile şarkı çalıyor diye merak edenler için Elif dizisinde çalan Hani çiçekler güneşi isimli şarkıyı sizlerle Bu sayfada paylaşmak ve sözlerini Size yazmak istiyoruz.

Elif Dizisi Sana Döndüm Şarkısı Hani çiçekler güneşe Hani eller gökyüzüne döner ya kim söylüyor:

Elif dizisinde birbirinden güzel şarkılar müzikler çalıyor. Sevilen dizinin 5. sezonunda da yepyeni şarkılar birbiri ardına Elif dizisinde çalmaya devam ediyor. Elif dizisinin son bölümünde çalan Ve yalnızlık Allah’a mahsus, herkes sevgiye muhtaç, Bir yanımız çok aç çok sevilmeye diye devam eden şarkı daha çok sevildiği ve çok beğenildi.

Öncelikle bu şarkıyı kim söylüyor sana döndüm isimli Elif dizisinde çalan müziği seslendiren sanatçı kim Öncelikle onu söyleyelim: Elif dizisinde sana döndüm isimli şarkıyı seslendiren sanatçımız Murat Evgin. Elif dizisi için Sana Döndüm şarkısını seslendiren Murat Evgin oldukça güzel sesiyle herkesin beğenisini ve takdirini kazandı.

Elif Dizisi Şarkısı Hani çiçekler güneşe Hani eller gökyüzüne döner yaElif Dizisi Sana Döndüm Şarkısı Hani çiçekler güneşe Hani eller gökyüzüne döner ya sözleri:

Hani çiçekler güneşe,
Hani eller gökyüzüne,
Hani geceler gündüzlere döner ya,
Sana döndüm.”

#elifdizisi ‘nin yeni şarkısı “Sana Döndüm”ü youtubeden yükledik ! Elif Dizisi Sana Döndüm Şarkısı Hani çiçekler güneşe Hani eller gökyüzüne döner ya şarkısının sözleri burada sizler için özenle hazırlandı. İşte Elif Dizisinde çalan Hani geceler gündüzlere döner ya, Sana döndüm Şarkısı Hani çiçekler güneşe Hani eller gökyüzüne döner ya Hayat harcıyor hayat, elin kolun bağlı bir şey yapamıyorsun…

Elif Dizisi Müziği Şarkısı Murat Evgin Sana Döndüm sözleri:

Umut… En zoru umut.
Her zaman o gücü içinde bulamıyorsun.
Hayat harcıyor hayat, elin kolun bağlı bir şey yapamıyorsun…
Ve yalnızlık Allah’a mahsus, herkes sevgiye muhtaç.
Bir yanımız çok aç çok sevilmeye.
Hani çiçekler güneşe,
Hani eller gökyüzüne,
Hani geceler gündüzlere döner ya.
Sana döndüm.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2019