Elif Dizisi Süreyya Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı (Keremin Yeni Aşkı)

Elif dizisinde Reyhanın ortadan kaybolması ve bıraktığı mektup uzun süre Keremi perişan etmişti. İşte Kerem için yeni bir kıs geliyor Elif dizisine. Elif, yeni yıla sürpriz bir aşk ile giriyor. Keremin Aşık olacağı yeni bir karakter Elif dizisine giriş yaptı. Elif dizisine Süreyya adıyla yeni gelen kız kimdir? Kerem Süreyya‘ya Aşık mı olacak işte haberimiz..

ŞOK ŞOK ŞOK >> Elif Dizisinin Süreyyası Bizim Hikaye dizisinde bakın hangi role girdi.. Çok şaşıracaksınız.. Tıklayın >>Bizim Hikaye Deniz Kimdir?

Elif Dizisi Süreyya karakteri ile diziye yeni gelen oyuncunun gerçek adı Melisa Döngel‘dir. Melisa Döngel canlandıracağı Süreyya rolü ile hem Elif dizisine girecek hemde Keremin gönlüne girmeye aday olacak. Elif dizisinin genç kızlar tarafından yoğun ilgi gören oyuncusu Nevzat Can‘la dizide aşk yaşamaya başlayacak olan Melisa Döngel elifte Süreyya olarak rol alacak.

Keremin henüz Reyhanı unutamadığını Süreyya ya kısa sürede aşık olmasının mümkün olmadığını söyleyen dizi hayranları Süreyyanın gelişine tepkili olsalar da Kerem halinden memnun. Dizi severler ise tepkili: Bir yorumcumuz; Kerem tutulmuştu Reyhana. Şimdi hemencecik Süreyyaya aşık olacak, ha? Öyle olursa tüm erkeklerin güvenini sarsıtmış olur. Benden söylemesi, Kerem bu dizide aşksız kalsın, daha iyi. yorumunda bulunmuş.

Melisa Döngel Hakkında Bilgileri sizlerle paylaşalım..
Melisa Döngel Doğum yılı: 1999
Melisa Döngel Boyu: 1.74
Melisa Döngel Kilosu: 55
Melisa Döngel Eğitim durumu: Osman yağmurdereli sanat akademisi, Temek oyunculuk Hilal Saral atölye, Kamera önü oyunculuk.

Melisa Döngel Tecrübeleri oynadığı dizi ve klipler:
Elif Dizisi – Süreyya karakteri
Arka Sokaklar dizisi – Nil karakteri (Konuk oyuncu)
Hangimiz Sevmedik dizisi – Sevtap karakteri (3.Bölüm)
Aydın Kurtoğlu – Yak Klibi
Yetenekleri: Voleybol oyunu, Buz pateni, Motosiklet kullanma, Yabancı dili (Rusça)

Elif Dizisi Süreyya rolünü oynayan Melisa Döngel olduka neşeli ve pozitif bir isim. Elif dizisinde Kerem ile yaşayacağı aşk ile bakalım nasıl bir karakter olacak izleyici sevecek mi yoksa Reyhandan sonra tepki mi görecek izleyip göreceğiz.

Peki Elifin yeni gözdesi Süreyya hakkında başka hangi bilgiler var: Genç ve başarılı oyuncu Melissa Döngel “Nevzat Can bayan hayranları çok olan bir oyuncu tek korkum dizide yaşayacağımız aşkla onların hışmına uğramayayım. demiş. Yani hayranlarının kendisini dışlamasından korksa da Kerem Süreyya aşkı çok konuşulacak gibi görünüyor. Hem dizide hem gerçek hayatta aşk mı var yoksa?

Melisa Döngel Sözlerine ; Ekranda yakışıklı bir oyuncuyla aşk yaşayan, bayan hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyor, umarım korktuğum başıma gelmez” dedi. Elif Dizisinin güzel oyuncusu Melissa Döngel oldukça başarılı olacağına inanıyor ve izleyicinin çok güzel bir aşka şahitlik edeceğini de ifade etti.

Elif Dizisi Süreyya Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı (Keremin Yeni Aşkı)

Melisa Döngel İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/melisadongel/ Melisa Döngel hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Süreyya 640. bölümde konağa geldiğinde kapıyı Kerem Açtı. Kerem açınca Süreyya karşısındaydı.

Süreyya Kereme kavuşmanın mutluluğunu yaşarken Kerem ise şaşırıp kaldı. İlk önce çıkaramadı kim olduğunu ama sonra Süreyya diye seslendi.

Süreyya ile Kerem böylelikle buluşmuş oldu. Bundan sonra Kerem için yeni bir başlangıç olacak gibi görünüyor.

Sizce Kerem ve Süreyya aşkı nasıl olur? Kerem Reyhanı unutur mu? Yorumlarınızı bekliyoruz..

ŞOK ŞOK ŞOK >> Elif Dizisinin Süreyyası Bizim Hikayede bakın hangi role girdi.. Çok şaşıracaksınız.. Tıklayın >>Bizim Hikaye Deniz Kimdir?

YORUMLAR

  1. Süreya diziden çıksın artık ya yeter

  2. Süreyya kerem ile çok çok yakışıyorlar muhteşem ikili süperler

  3. Bizleri aptal yerine loyuyolar hiç sürükleyici değil sacmalsmays başladı iki ay sora seyretsin bile sayın yerinde sayikliyo

  4. Bence unutur. Baksanıza bu aralar hic reyhandan bahsetmiyor. Valla keremden bunu beklemezdim….

  5. Süreya çok güzel ve yetenekli bir insan

  6. Bence reyhan diziye çok yakışıyordu sureyyayi sevmedim diziyi artık izlemiyorum

  7. Salamlar Eşitdim Sürayye Keremi Sevirmiş yönetmenlere bildirin Reyhane Cexareblar Diziden Sağ ol Sürayye Sevgisi üçün yönetmenlere bele yalvareb Ay Qez Sürayye Bize Diziye Maraq Var udu Senin Sevgin Dizini Mef Etdi

  8. Dizi Aşke Reyhan Dizide Olanda Dizi Aşke Deyen yoxdu Sürayye Undi Dizi Aşke oldu Vallahi Billahi Sürayyede Aşk Yox Ançaq Udman var Unsana baxanda Ne yapaçağene Neye yaraşaçağene Hiss edirsen mesele Sürayye Diziye yaraşmer idmana yaraşer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.