Elif Dizisi Yeni 4. Sezon Nezaman Başlayacak Tarihi Belli mi Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve 3 sezondur oldukça iyi reytingler almış olan Elif Dizisi Yeni 4. Sezon Nezaman Başlayacak Tarihi Belli mi Kanal 7 den bir açıklama geldimi diye meraklı gözlerle sorular üst üste geliyor. Bizde Elif dizisi yeni sezon 2017-2018 hakkında bilgiler yazalım istedik.

Kanal 7’de ekrana gelen ve çok sevilerek izlenen Elif dizisinden 4. sezona dair güzel bir haber gelmeye başladı. Elif dizisinin 4. sezonu için hazırlıkları ve dizinin çekimleri başladı. Elif Dizisi Yeni 4. Sezon Nezaman Başlayacak sorusuna da hemen yanıt verelim okulların açıldığı hafta yani 18 Eylül pazartesi günü başlaması bekleniyor..

Kanal 7 dizisi Elif, ekibi 4. Sezon çalışmaları ve çekimleri başladı. Elif Dizisi Yeni 4. Sezon yeni gelen oyuncular ayrılan giden oyuncular varmı varsa kimler konumuzda işleyeceğiz. Günlük dizinin şen ve şakrak karakteri olan Tülay’ı canlandıran Derya Şen, ummadığı bir sosyal medya hayran kitlesiyle mutlu oldu.

Dizimizin güzel oyuncusu Derya Şen, çocuklar için yapılan ve kendinden yardım istenen sosyal sorumluluk projelerininde hepsine katılmış bir isimdir. Elif Dizisi Yeni 4. Sezonda da oldukça güzel bölümlerin beklediğinin müjdesini veren oyuncu yeni sezonda çok daha aktif bir dizi geleceğini de ifade etti.

Bizde Elif Dizisi Yeni 4. Sezonda kanal 7 ve dizi ekibine başarılar diliyoruz. Elif Dizisi Yeni 4. Sezon Nezaman Başlayacak Tarihi Belli mi Kanal 7 de ekrana gelen günlük proje bu sezonda 2017-2018 de daha güçlü bir kadroyla devam edecek. Başlama tarihi 18 Eylül 2017 pazartesi. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi Yeni 4. Sezon Nezaman Başlayacak Tarihi Belli mi Kanal 7 (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2017