Elif Dizisi Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Kimler Bilgileri

Elif Dizisi Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Kimler Bilgileri… Elif dizisi yeni sezonu için hazırlıklar tamamlanırken diziye yeni oyuncular dahil olmaya başladı. Elif dizisine yeni sezonda 5 yeni isim katılacak. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif yeni sezon için kolları sıvadı. En güzel şekilde seyircisinin karşısına çıkmaya başlıyor.

Kanal7 Elif dizisi yeni sezonu eylül ayında başlayacak. Elif dizine yeni sezonunda katılan oyuncuların bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Elif dizisi Mahir Fatih Aydan Kimdir Bilgileri

Elif dizisi yeni sezonuna Mahir karakteri ile katılan oyuncunun adı Fatih Aydan.

Elif dizisi Levent Cem Kılıç Kimdir Bilgileri

Cem Kılıç yeni sezonda Elif dizisine Levent karakterini canlandıracak. Cem Kılıç 1978 Ankara doğumludur. Üniversiteyi Amerikada tamamladı. Cem Kılıç’ı Türkiye Ekmek Teknesi dizisindeki Korkut karakteri ile tanıdı. Çılgın Bediş, Ekmek Teknesi, Çapkın, Ah Polis Olsam, Hayal ve Gerçek, Dinle Sevgili, Gönül Hırsızı, Otel Divane, O Hayat Benim dizilerinde rol aldı.

Elif dizisi Kıymet Özlem Savaş Kimdir Bilgileri

Elif dizisi yeni sezonda katılan oyuncu Özlem Savaş Kıymet rolüyle katılıyor. Özlem Savaş Kimdir? Özlem Savaş 1970 İstanbul’da doğdu. Birçok tiyatro oyununda rol alan başarılı oyuncunun oynadığı diziler de şöyle; 2014  Oflu Hoca’nın Şifresi, 2013 İki Kafadar Chinese Connection , 2011 – 2014 Arka Sokaklar , 2008 Avanak Kuzenler , 2008 Aman Annem Görmesin, 2007 Hicran Sokağı, 2007 Gurbet Yolcuları …

Elif dizisi yeni sezonu Akın rolüyle katılan Hasan Denizyaran Kimdir Bilgileri

Elif dizisi yeni sezonunda katılan Akın rolünü canlandıran oyuncunun adı Hasan Denizyaran. Hasan Deniz Yaran 1993 yılında doğdu. Hasan Deniz Yaran aslan burcudur. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümü mezunudur.  Hasan Denizyaran daha önce Hayat Sevince Güzel ve 4N1K dizilerinde rol aldı.

Elif dizisi Tufan rolünü canlandıran Çağlar Ozan Kimdir Bilgileri

Elif dizisi yeni sezonuna Tufan karakteri ile katılan oyuncunun adı Çağlar Ozan. Çağlar Ozan bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2018