Elif Dizisi Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor, Elifin Çekildiği Ev Konak Neresi?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevildiği için 4. sezonun çekimlerine başlanan Elif dizisinde yeni sezon 18 eylül pazartesi günü başlayacak. Çekimleri devam eden Elif dizisinin 4. sezon tanıtım fragmanı çıktı. Fragmandaki ev konak herkesin ilgisini çekti ve yeni sezonda elif nerede çekiliyor sorusu gündeme geldi.

Elif Dizisi Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor sorusuna hemen cevap verelim. Elif dizisi İstanbulda çekiliyor. Üsküdar açıklarında bir set kurulu ve yakında bir köşk konak da zaman zaman çekimler için kullanılacak. Başarılı bir sezonun ardından 4. yeni sezon için çekimler son hız devam ediyor.

Elif Dizisinin Çekildiği Ev Konak Neresi? İstanbulda Üsküdarda bir konak olduğunu tekrarlayalım. Zaten fotoğraflardan görmüşünüzdür ancak Elif dizisi yeni sezon tanıtım fragmanında da yine aynı konağı göreceğiz. Elif Dizisi Yeni Sezon çekim yeri seti nerede kurulu gelin başrol oyuncumuz elifin kendisinden dinleyelim ve bizleri setine alıp götürsün..

Elif Dizisi Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor, Elifin Çekildiği Ev Konak Neresi? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Sizlerde merak ettiklerinizi Elif nerede çekiliyor seti neresi dizide çıkan yer neresi fragmandaki ev konak nerede nasıl gidilir elif dizisinin setine elifteki havuzlu villa konak nerede gibi sorular merak edilmeye devam edecek.

Elif Dizisi nerede çekiliyor deniz kıyısı neresiElif Dizisinin Çekildiği mekanlara en son İstanbul Şile kıyılarında bir koy da devam edildi. Elif Dizisinin Çekildiği mekanları resimli olarak burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sizde Elif Dizisinin Çekildiği yerleri mekanları aşağı yazabilirsiniz..

İşte videomuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi Yeni Sezonda Nerede Çekiliyor, Elifin Çekildiği Ev Konak Neresi? (11 Yorum)

  1. İstanbul neresinde.bu.dizi.cekliyor.ben.izmirden.gelcem.sizi.teprik.edyorum.çok güzel dizi

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2017