Elif Dizisi Yuvamda gölgem hoş Gittin beşiğin boş Yakardım canın için Feryadıma koşan yok

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif çalan şarkıyı herkes çok merak etti. Adı Boş Beşik olan duygusal şarkıyı söyleyen kişi de merak edildi. Boş Beşik şarkısını kim söylüyor? Bilinen bir şarkıcı mı derken söyleyen kişinin aslında dizinin oyuncusu olan Selin Sezgin olduğu öğrenildi.

Elif dizisinin başarılı oyuncusu hem güzelliği hem oyunculuğu ile dikkat çekerken şimdi de sesi ile herkesi büyüledi. Boş Beşik şarkısının sözlerini Nihan Eren ve Murat Evgin yazdı. Murat Evgin daha önce de bir çok dizinin müziğini yapmıs birisi. Ünlü müzisyen’in sözlerini yazmış olduğu şarkıyı Selin Sezgin seslendiriyor.

Elif dizisinin oyuncusu Selin Sezgin şöyle açıklama yaptı “Şarkıcı olmayı hiç düşünmedim, düşünmüyorum da başarılı müzisyenlerle bir arada olunca rol aldığım dizinin izleyicisine bir sürpriz yaptık. Beğenilmesi beni de mutlu etti. Oyunculuk dersleri sırasında ses kullanmayı zaten öğreniyoruz, iyi oyuncu iyi şarkıda söyler ve söylemelidir de” dedi.

Elif dizisi son bölümünde olanları da paylaşalım sizlerle; Tarık ve Rana polise yakalanmaktan kurtulur ve kendilerine gizlenecekleri bir yer bulur. Hisseleri satıp bir an önce kaçmak isteyen Tarık sonunda bir alıcı bulur. Hümeyra ise bebeğini kaybetmenin acısıyla kahrolur. Kerem ona destek olmaya çalışsa da yaşadıklarını unutamaz. Kerem’le evlenmek için bu gerçeği herkesten gizleyen Parla Süreyya’nın canını yakmak için düğün heyecanını abartılı bir şekilde yaşar. Bu duruma dayanamayan Süreyya gidiş tarihini öne çeker. Kerem, Süreyya’nın gitmesine engel olabilecek mi?

Elif dizisinde çalan Boş Beşik Şarkısı Sözleri;

Dalımda nar kurudu
Sinemde süt kanadı
Uyanda al canımı
Verin kanımı yarımı
İstedim yavrum büyüsün
Canı canıma değsin
Saçını koklamak için
Ömrü yanıma ersin
Yazım sana yazılsın
Canım sana kırılsın

Al kanlara boyandı
Yaram nasıl sarılsın
Yuvamda gölgem hoş
Gittin beşiğin boş
Yakardım canın için
Feryadıma koşan yok

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi Yuvamda gölgem hoş Gittin beşiğin boş Yakardım canın için Feryadıma koşan yok (2 Yorum)

  1. ELİF Dizisi Selin Sezgin BOŞ BEŞİK Şarkısı Çok Üzüçü Bir Çoçuk Kayıp Etmek Aneye Ezapdı Dizide İki Ane Ezab Cekir Melek Hümeyra Melek Elife Birleşe Bilmir Yakın Olsalarda Hümeyra İse Boş Beşike Bakıp Ağlayır Ane Olmak Mukedeslikdi Ane Ane Olduğu Üçün ÇENNET Onun Ayağının Altındadır Anenin Mükedesliyi Ane Olmağından Başlayır Hümeyra Çoçuk Ezapı Cekir Tarik İse Rana’nın Beşinde Tarik Sonunda Ezap Cekeçek BOŞ BEŞİK ONU AZAD ETMEYEÇEK ÇOÇUK ATEŞİ HÜMEYRANIN KELBİN AÇIDAÇAK ANE ÖVLAD FERYADI DİNMEYEÇEK BOŞ BEŞİK OTAĞIN KÖŞESİNDE OTAKDA SAKİTLİKİ HÜMEYRANIN DELİ EDEÇEK ONUN HEYATDA TUTULAÇAK BELE SEVGİSİ YOKDU ÇOÇUK AŞK EL CATMAZ OLDU AĞLAR KELBİM ÖVLAD ÜÇÜN KÖNLÜM KÜSGÜN HEYAT ÜÇÜN NEREYE BAKSAM ÖVLADIMIN BOŞ BEŞİKİ VAR HEYAT MENE AÇI BEKŞ ETDİ ÖVLAD ÜÇÜN İMTAHAN ETDİ HÜMEYRANIN ÇOÇUĞU HAYANETE KURBAN GETDİ HÜMEYRANIN HEYATDA KALAÇAĞI MÜMKÜN OLAÇAKMI ÖZÜNE EZAP VEREREK YAŞAYA BİLEÇEKMİ MEÇİDE BOŞ BEŞİKE BAKDIKÇAN ÖVLADIN EZAPLARIN TARİKİN HAYANETLERİNE GÖZ YUMAÇAKMI MEÇİDE TARİKDEN KİSAS CIKAÇAK HEBSXANAYA SALDIRAÇAK BOŞ BEŞİKİ VE ELİFE YAPDIĞI HEKAYENİ ONA ANLATAÇAK YUSİF VEYSEL ÖLÜMLERİ BOŞ BEŞİK HAYALARI TARİKİ RAHAT BURAKMAYAÇAK HÜMEYRA İSE TARİKİN KARŞISINDA DURUP BEBEKİMİN KATİLİSEN DEYEREK HAYKIRAÇAK BOŞ BEŞİK ŞARKISI İSE HAYALARI AÇIDAÇAK

  2. ELİF Dizisi Boş Beşik Şarkısı Selin Sezgin Çok Gözel Okuyur Hümeyre Bebek’i Üçün Ezab Cekir Tarik İse Çanın Kurtarmak Peşinde Rana Ve Tarik Tutulsa Ne Olaçak Olan Oldu Hümeyranın Kelbi İkiye Bölündü Biri Bebek’i Üçün Biri Aşkı Üçün Tarik Onun Üçün Vazkecilmez Aşkdı İndi İse Hümeyranın Gözünde Hayanetkardı Bir Ane Bebek Kayıp Etdikde Yarasın Sarımak Olmaz İler Onun Yarasın Sağaldamaz Bebek Onun Çanından Bir Parcadı Döyünen Kelbidi Hara Baksada Beşiki Boş Oldukda Dayanamaz Otağında Bebekin İzleri Var Boş Beşik Bebek Oyunçakları Ane Sevgisi Hamısı Boş Hayala Daldı

Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2018