Elif Dizisinde Elif Kolunu Gerçekten Kırdı Diziyi Yinede Bırakmadı (İsabella Damla Güvenilir)

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelmeye devam eden Elif dizisinde 5. sezon çekimleri hızla devam ediyor. Elif dizisinin başrol oyuncusu İsabella Damla Güvenilir, geçtiğimiz günlerde okulda bir kaza geçirdiği ve arkadaşlarıyla oynarken düşerek kolunu kırdı. Herkes Elif karakterini canlandıran İsabella Damla Güvenilir‘in kolunu kırmasından sonra Diziye devam etmeyeceğini bir süre ayrı kalacağını düşünüyordu ama yanıldı.

Kanal 7 ekranlarının sevilerek izlenen ve hafta içi her gün ekrana gelen 5. sezonda da yoluna dolu dizgin devan eden hatta son bölümleri reytinglerde oldukça iyi devam eden günlük dizisi Elif’in küçük başrol oyuncusu olan İsabella Damla Güvenilir, okulda geçirdiği kaza sonrasında kolu kırılsa da Elif dizisinin setini bırakmadı ve devam ediyor. Elif Dizisinde Elif Kolu Gerçekten Kırıldı mı sorusuna evet kırıldı diyerek bilgiyi kesinleştirelim.

Elif Dizisinde Elif Kolunu Gerçekten Kırdı Diziyi Yinede Bırakmadı (İsabella Damla Güvenilir)Elif Dizisinde Elif Kolunu Gerçekten Kırdı Diziyi Yinede Bırakmadı

İsabella Damla Güvenilir, Hafta içi okula gitmeye devam ediyor. Minik Elif Okulda arkadaşlarıyla oynarken beklenmedik bir zamanlama ile kolunun üzerine düşerek kırılması sonucunda İsabella Damla Güvenilir’in kolu bir süre alçıya alındı. 9 yaşındaki ünlü oyuncu İsabella Damla Güvenilir için Elif dizisinde senaryoda bazı eklemeler yapıldı. Dizide yokluğu belli olmayacak şekilde yine de görev almaya devam eden Elif dizide de senaryo gereği kolu kırılan sevilen oyuncu İsabella Damla Güvenlir, gerçekten kırılan koluyla dizinin setini hiç aksatmadı. Yani gerçek hayatta kolu kırılınca bu dizi senaryosunu da eklendi ve gerçekten kırılmış olan kolu dizide de senaryo gereği kullanılmış oldu.

Ülkemizde oldukça sevilen hafta içi her gün devam eden ve ilk 20 içerisinde girerek birçok diziyi geride bırakan ve 5. sezonuyla da oldukça sevilmeye devam eden Elif dizisinde başrolü oynayan İsabella Damla Güvenilir, oldukça seviliyor ve tanınıyor. 50 ülkede yayında olan Elif isimli günlük dizinin yaşı küçük ama usta oyuncusu İsabella Damla Güvenilir “Yaşım ufak ama bir sorumluluğumun olduğunun farkındayım, yaklaşık 250 kişi bu diziden kazandıkları para ile ailelerini geçindiriyor. Özverili olmak bence öncelikle oyunculara düşüyor” diyerek küçük yaşına rağmen örnek alınacak bir söze imza attı.

Elif Dizisinde Elif Kolunu Gerçekten Kırdı (İsabella Damla Güvenilir)Yaşı küçük ancak Aslı büyük olan beden geçimini sağlayan yaklaşık 250 kişinin de sorumluluğunu üzerinde taşıyan İsabella Damla Güvenilir, hem izleyiciden hem de dizi ekibinden al not almaya devam ediyor. Bizde kendisini tebrik ediyor ve dizideki başarılarının devamını diliyoruz. Sizde Minik Elif için yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisinde Elif Kolunu Gerçekten Kırdı Diziyi Yinede Bırakmadı (İsabella Damla Güvenilir) (4 Yorum)

  1. Ne güzel böyle erkenden her şeyi farkedip düşünmesi bazı kendini büyük sananlara örnek olsun

  2. Bir yarışma pragramına 23Nisanda yarışmacı kunuğu olduğunda ilk onu tanıdım ve daha küçüktü ve hayran kaldım buyümüş te küçülmüş misali…önü açık olsun başarısı daim olsun hayatının her yaşındaaaa!!!!!

  3. ❤️ELİF❤️Dizisi Baş Kehraman Dizini Burakamaz Küçük ❤️Melekim❤️Sizi Çok Sevirem Kecmiş Olsun Melekler Sizi Korusun❤️Melekler❤️Her Zaman Yanı Başında Olsun Uzun Zaman Oldu❤️❤️ELİF❤️❤️Dizisine Hayat Verdiniz Gözelik Verdiniz Bu Obraza Bağlandınız❤️Elif❤️Obrazına Sevginiz Böyük Sıkıntı Ceksenizde ELİF Obrazından Uzak Olmadınız Çanınız Açısada❤️Elif Ailesin❤️Boynu Bükük Koymadınız Siz Bir Meleksiniz Küçük Olsanızda Hayata Bakışınız Gözeldi Ailenize Yakınlarınıza Mutluluk Arzu Ediriz Allah Yar Yardımcın Olsun❤️ELİF❤️Obrazına Her Zaman Dayak Ol❤️Elif❤️Obrazın Sonuna Keder Mutlu Bitiresiniz ELİF GÖZEL MELEK ÇANINIZ SAĞLAM OLSUN HAYATIN GÖZELİKLERİ YUVANIZDA OLSUN ELİF KİMİ HAYATIN OLMASIN HAYATIN BÜTÜN❤️GÖZELİKLERİ❤️YANINDA OLSUN☀️BÜTÜN ÖLKELERDE☀️DİZİN ŞAN ŞÖHRET KAZANSIN ELİF DİZİSİ HAYATINA IŞIK YAKSIN ELİF ADI HER ZAMAN DİZİLERİN TAÇI OLSUN GÖZEL MELEK MUTLU OL SİZİ ÇOK SEVİREM YENİ İL GELİR MUTLU OLASINIZ SİZİN YAŞDA OLAN BÜTÜN KÜÇÜK MELEKLER MUTLU OLSUN❤️❤️❤️❤️ELİF❤️❤️❤️❤️

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2018