Elimi Bırakma 17 Mart Aydilge Hoşçakal Kal Benimle Gitme Gel Güle Güle Şarkısı Video

Elimi Bırakma 17 Mart Aydilge Konuk Oldu Şarkısı Video.. Elimi Bırakma dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Elimi Bırakma dizisi Üs Yapım imzası taşıyor. Elimi Bırakma dizisi Süreyya Yaşar yapımcılığında yayınlanıyor. Elimi Bırakma dizisi yönetmenliğini Adnan Güler yaparken senaryosunu Nilüfer Aydın ve Tunus Taşçı kaleme alıyor. Elimi Bırakma dizisi yeni bölümünde bir sürpriz yer alıyor.

Elimi Bırakma dizisinde 16 Mart cumartesi akşamı yayınlanan bölümde sürpriz bir konuk yer alıyor.  Elimi Bırakma dizisine katılan sürpriz isim Aydilge. 17 Mart Pazar Elimi Bırakma dizisi 33. bölüm ile Trt 1 de yayınlanıyor. Elimi Bırakma dizisi 33. bölümde Aydilge konuk oluyor. Başarılı sanatçı dizi de kendini oynayacak. Aydilge dizide çok güzel şarkı seslendirecek.

Elimi Bırakma dizisinde Azra ile Cenk’in aşkı anlatılıyor ve bu aşkın çevresinde yaşayanların da hayatı anlatılıyor. Elimi Bırakma dizisi başrollerini Alp Navruz ve Alina Boz oynarken Seray Gözler, Dolunay Soysertte dizinin başarılı oyuncuları arasında yer alıyor. Elimi Bırakma dizisi her kesimden seyirci tarafından sevilerek izleniyor. Aydilge de herkesin severek dinlediği bir şarkıcı. Elimi Bırakma dizisinde Cenk karakterini canlandıran Alp Navruz dizi için bateri dersi almıştı.

Elimi Bırakma 17 Mart Pazar bölümünde 33. bölümünde Cenk seyirciler için özel bateri şov verecek. Bu şovu ile de herkesi etkilemeyi planlıyor. Elimi Bırakma dizisinde Cenk bateri çalacak Aydilge de şarkı söyleyecek.  Aydilge’nin söylediği şarkıyı sizlerle konumuzda paylaşacağız. Aydilge 2018 eylül ayında yayınlanan Yeni Başlayanlar İçin Aşk şarkısını seslendiriyor.

Aydilge Yeni Başlayanlar İçin Aşk Şarkısı Sözleri;

Hoşça kal, kal benimle
Gitme gel, gel güle güle
Aşk heves mi, nefes mi?
Söyle bal

Ben nasıl rüzgarım ki
Aklına esmedim bir
Fırtına koptu sanki
Sar beni

Hoşça kal hiç denir mi?
Kalmadım hoş değil ki
Çaldığım kalp seninki, evde mi?

Yerde mi, yok gökte mi?
Nerdesin sevgili?

Elimi Bırakma dizisinde çalan şarkının sözlerini sizlerle paylaştık. Aydilge’nin söylediği şarkı hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. TRT1’in dizisi Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de yayınlanıyor. 17 Mart Pazar Elimi Bırakma dizisinde çalan Aydilge’nin söylediği şarkı aşağıdan dinlenebilir. Şimdiden keyifli dakikalar diliyoruz sizlere..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mart 2019