Elimi Bırakma 41. bölüm Özeti, 42. Bölüm Fragmanı ve Analizi Tüyoları

Trt 1 Elimi Bırakma 41. bölüm özeti 19 mayıs günü neler oldu analiz ettik. Kaçıranlar için Elimi Bırakma Tekrarı tadında 41. bölüm özeti. Gelecek hafta yayınlanacak 26 mayıs Elimi Bırakma 42. bölüm Fragmanı ve olacaklar hakkında detay ve tüyolar…

Elimi Bırakma 41. bölüm Özeti, 42. Bölüm Fragmanı ve Analizi Tüyoları

Pazar günlerinin vazgeçilmez dizisi Elimi Bırakma 41. bölüm özeti Azra ile ayrılık konusu izleyenleri yasa boğdu. Azra ayrılığı hiç düşünmemişti hep mutlu hayaller kurmuştu. Ne olur ise olsun ama ayrılık olmazdı aklının ucundan bile geçmiyordu. Elimi Bırakma tekrarı bile çok izlendi. Azra ayrılıktan sonra yıkıldı pişman oldu çok şey dünyasında değiştir. Tek dünyasının aşkı olduğunu ayrılınca anladı.

Elimi Bırakma Fragmanı ve Analizi Tüyoları

Üs Yapım’ın yapımcılığını yaptığı dizide sürpriz ayrılık bizleri üzdü. Elimi Bırakma 42. bölüm fragmanı yayınlandı mı gelecek bölümde neler olacak Azra ile Cenk barışacak mı? Elimi Bırakma Azra ile Cenk tekrar barışması birlikte olması birkaç bölüm söz konusu değil.

Elimi Bırakma Azra ile Cenk Barışacak mı

Yönetmeni Sadullah Celen olan dizinin yeni fragmanı yayınlandı. 26 MAyıs Elimi Bırakma dizisindeki Azra ile Cenk ayrılığı devam ediyor. Sumru ile olan tartışma internete kim tarafından verildiği ortaya çıkıyor. Sumru kimin internete verdiğini öğrenecek. Ancak anneye ne yapacak ? Kız kardeşini ölüm ile tehdit edilmesi pek hayra alamet değil. Babasını kimin öldürdüğünü de öğrenince oyuncular birbirine girecek. Olayların son derece karıştığı Elimi Bırakma 43. bölüm özeti ve tekrarı salı günü tekrar yayınlanacak. Şuana kadar izlediğiniz en karışık ve entrikalı olayların yaşandığı Elimi Bırakma yeni bölümü 26 mayıs günü yayınlanacak.

Elimi bırakma 42. bölüm fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.