Elimi Bırakma 7. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (9 Eylül 2018 Pazar)

TRT 1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan bırakma dizisinde son bölümde oldukça önemli gelişmeler yaşandı. Elimi Bırakma 7. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (9 Eylül Pazar) günü kaldığı yerden Trt1 de devam edecek. İşte yeni gelişmeler ve bilgiler.. Tüm mirasın Azra’ya kalmış olması oldukça zorlu bir süreci de beraberinde getirmiştir. Çünkü kendisine kalan tüm mirasın tek sahibi olunca Cenk bu durumdan oldukça rahatsız olmuştur.

Hatta bu durum Cenk ile Azra’yı karşı karşıya getirmiştir Aslında Cenk tüm mirasın azra’ya kalmasının Azra’nın bir oyunu olduğunu ve bunun kendisine kurgulandığı düşünmektedir. Bu yüzden de onunla uğraşmamak için Amerika’ya gitmeye karar verir ancak Amerika’ya gitme işi Kalır çünkü kötü bir haber duymuştur ve Dünyası altüst olur.

Elimi Bırakma dizisi 7. Bölüm Özeti fragmanı tüyoları

Elimi Bırakma 7. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (9 Eylül Pazar) neler olacak?

Azranın Feride’nin kurmuş olduğu şirkette çalıştığını öğrenen Sumru Azra ile daha Önceden tanışmıştık olduğunu gizlemeye çalışmaktadır ancak Azra’nın hiç beklemediği bir zamanda kendisinin karşısına çıkmasından sonra acaba amacına ulaşabilecek midir. Çelen şirketlerinin sahibinin Azra olduğunu öğrenen Cenk büyük bir endişeye kapılmakta ve hiç beklemediği bir anda Azra’nın karşısına çıkarak Cansu için bir iyilik istemektedir.

Elimi Bırakma 7. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (9 Eylül Pazar)

Azra sonradan gelen bu teklifi karşısında ilk önce biraz düşünür ancak daha sonra Azra’nın Oyun oynadığını karşısında dimdik durur ve ona hiç fırsat vermemeye çalışır. zor bir İşte çalışmaya başlayan Cenk Azra Hanım karşısında müthiş bir pozisyon almak için elinden geleni yapar.

Elimi Bırakma 7. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (9 Eylül Pazar) gününden önceki hafta neler yaşanmıştı işte kısaca özeti: Tüm mirasın Azra’ya bırakılacak olmasıyla Cenk ve Azra karşı karşıya gelir. Cenk Azra’nın kendine bir oyun kurduğunu düşünür. Amerika’ya gitmek için kararlıdır. Ancak onu burada tutacak kötü bir haber her şeyin bir anda yerle bir olmasını sağlar. Azra’nın Feride’nin şirketinde çalıştığını öğrenen Sumru Azra ile tanışıklığını gizleme derdindedir.

Azra’nın hiç beklemediği anda Azra’nın karşısına çıkan Sumru amacına ulaşabilecek midir? Çelen şirketleri grubunun Azra’nın olduğunu öğrenen Sumru büyük bir endişeye kapılır hiç beklemediği bir anda Azra’nın karşısına çıkar ve Cansu için bir iyilik ister. Azra Sumru’dan gelen bu teklif karşısında ne yapacaktır? Azra’nın oyun oynadığından emin olan Cenk, Azra’nın karşısında dimdik durarak hiç istemediği bir pozisyonda da olsa çalışmaya başlar. Cenk’in bu gayreti, etrafında olan planları ortaya çıkarmak için yardımcı olacak mıdır?

Elimi Bırakma 7. Bölüm Fragmanı video izle (9 Eylül Pazar)

NotElimi Bırakma dizisi 7. Bölüm Özeti fragmanı tüyoları çıkar çıkmaz buraya ekleyeceğiz. Şimdilik yeni fragman gelene kadar eski fragmanı yayınlıyoruz. 2 Eylül pazar gecesi yeni 7. bölüm fragmanı çıkınca buraya ekleyip güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma 7. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (9 Eylül 2018 Pazar) (3 Yorum)

  1. Oguz abi.
    Kusura bakma.
    Ben dün partideydim. Yazamadim sana. Ama sen çok güzel yazmissin da. Benim anlamadigim tek sey daha 7.bölümün fragmani çikmadan sen nasil özet yazdin?

Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2018