Elimi Bırakma 8.Bölüm Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyolar (16 Eylül Pazar)

TRT 1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Elimi bırakma dizisinin 8. bölüm özeti fragmanı videolarında neler olacak neler yaşanacak tüylolarını sizler için buraya yazmayı düşünüyoruz. 16 Eylül pazar akşamı yayınlanacak olan elimi bırakma dizisinin 8. bölüm özeti kısaca şu şekilde olacak.

Trt1 Elimi Bırakma dizisi 8.Bölüm Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyolar (16 Eylül Pazar)

Cenk ile Azra artık birbirlerine nasıl laf vuracaklarını şaşırmış durumdadırlar. Çünkü Cenk Azra’ya olan kızgınlığını Cansu’yla bir ilişkiye başlayıp onu ilerleterek göstermek istemektedir. Zaten Cansu Cenk çok sevdiği için bu yaklaşımına oldukça samimi bir şekilde cevap vermiş ve Cenk’in de kendisini sevdiğini düşünerek oldukça mutlu olmaya başlamıştır.

16 Eylül Elimi Bırakma 8. Bölüm Fragmanı tüyoları

Azra ise kıskançlıktan neredeyse çıldırma noktasına gelmeye başlamıştır. Aslında o da Cenk’e olan aşkını kalbimde hissetmeye başlamıştır. Cansu Cenk’in ona yaklaşımından sonra Cenk ile Azra arasındaki yakınlaşmayı bildiği için Cenk’e kuşkuyla bakmaya başlar. ona tam olarak güvenememektedir. Cenk’in kendisine böylesine yaklaşmasına mutlaka bir sebebi olduğunu düşünen Cansu onun attığı bütün adımları dikkatlice takip etmeye başlar.

Cenk için ise her şey oldukça karmaşık, Azra dan sonra Cansu’yu sevmeye çalışmak Elbette onun için de oldukça zor ve yıpratıcı olacaktır. Asıl zor olan ise Azra’nın sevgisi kalbinde olmasına rağmen Cansu’ya açılmak isteyen Cenk Azra’yı sevdiğini eğer Cansu’ya hissettirirse bu işin içinden çıkamayacağını bilmesidir. Cenk içinde Azra içinde çok önemli bir süreç başlamıştır, ancak hepsinin çektiği bu aşk ızdırabını Cansu da fazlasıyla çekmekte ve Cenk’in kendine olan yaklaşımından oldukça mutlu olsa da bir an kaybetme korkusuyla sürekli yüzleşmektedir.

Diğer yandan Mertin kaybolmasından sonra haberler Sumru ile Azra’nın yollarının tekrar kesişmesine neden olmuştur ve birbirinden haz etmeyen bu iki isim yeniden görüşmek zorunda kalmıştır. Artık Sumru’nun kaçacağı yerde kalmamıştır. Çünkü Azra ipuçlarını eline geçirmiş ve sumru’nun neler yaptığını ortaya çıkarmaya başlamıştır.

Elimi Bırakma 8.Bölüm Neler Olacak Özeti Fragmanı

Artık sumru için kaçacak yer kalmazken Azra Mert konusunda sona gelmiştir. Artık Mert’e ulaştım diye düşünen Azra Feride hanım dan almış olduğu son bir haberle adeta yıkılmıştır. Bu haber Azrayı oldukça üzmüş, Azra’nın bu üzüntüsünü gören Cenk ona nasıl davranacak, aralarını düzeltmek için bir adım olabilecek mi,yoksa Cansu bir şeylerden etkilenmesin diye kesinlikle Azra’nın yanına yaklaşmayacak mı izleyip göreceğiz.

Elimi bırakma dizisi 8. bölüm 16 Eylül pazar günü TRT 1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Biz de buradan sizler için Elimi bırakma dizisinin 8. bölüm özeti tüyoları ve fragmanını güncel bir şekilde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz Hepinize iyi izlemeler dilerken yorum ve görüşlerinizi aşağıya yapmanızı bekliyoruz.

Elimi Bırakma 7. Bölümde Neler Olmuştu Özeti burada:

Cenk’in Azra’ya olan inadından Cansu’yla bir ilişkiye başlaması her şeyi değiştirecektir. Cenk için bu durum sandığından zor olsa da Cansu’yu sevmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. Cansu, Cenk’in ona attığı adım karşısında şüphelere boğulur. Cenk’in ona attığı adımın sebebini anlamaya çalışırken Azra’nın kendisini tanımazlıktan gelmesini anlamlandırmaya çalışır. Cansu, Cenk’in ona olan duygularından şüphelense de ona kalbinin kapılarını açmaya yine de hazırdır.

Mert’in kaybolmasıyla ilgili gelen bir haber Azra ile Sumru’nun yollarının bir kez daha kesişmesine sebep olur. Her yerden köşeye sıkışan Sumru için tehlike çanları çalar. Sumru için yolun sonu gelmiş midir? Mert’i bulma yolunda ileri adımlar atan Azra, Feride Hanım’dan gelen haberle yıkılır. Bu haber Azra için yıkıcı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2018