Elimi Bırakma Azra Cenk Gitme Dur Gitme Kal Yalan Söyledim Şarkısı Klibi

Elimi Bırakma Azra Cenk Gitme Dur Gitme Kal Yalan Söyledim Şarkısı Klibiyle ilgi çok güzel bir şarkı klibi hazırladık sizler için. Sezen Aksunun güzel şarkısıyla bütünleşen Azra ve Cenk birbirine olan aşklarını dile getirmek için fırsat kollarken aynı zamanda en ufak rüzgarda ayrılıklar hemen onları vuruyor ve ayrılma noktasına geliyorlar..

16 Aralık Pazar akşamı Elimi Bırakma 21. Bölümde Azra Cenk sahneleri Sezen Aksu Şarkısı Gitme Dur Gitme Kal Yalan Söyledim Şarkısı KlibiElimi Bırakma Azra Cenk Gitme Dur Gitme Kal Yalan Söyledim

Elimi Bırakma dizisinin 21. bölümünde çalan Azra Cenk sahnelerindeki Sezen Aksu şarkısı tam da onları anlatıyor aslında.. Gitme Dur Gitme Kal Yalan Söyledim Şarkısı Klibi Sezen Aksu’nun seslendirdiği ama özellikle Cenk ve Azra için yazılmış gibi bir şarkı oluverdi ve izleyenler hem çok sevdi hemde gözyaşlarına büründü. En sonunda Cenk Azranın elinden tutup kendisine söz verdiği yere götürdü ama Azra biz olamayız birlikte diyerek onu reddetti.

Elimi Bırakma 21 Bölümde Sezen Aksunun Gitme Kal şarkısından başka şarkılarda çaldı. Yaksan Yıksan da vazgeçsende bir gün asla vazgeçmem şarkısı da 16 Aralık pazar günü izleyenlerin tam da kliplik dediği anlarda çaldı dizide.. Sensiz asla olarak bilinen ve dizinin aynı zamanda jenerik müziği olan Sensiz asla şarkısı da Cenk ve Azranın ayrıldığı sahnede çaldı..

Sizce Cenk ve Azranın ayrılması doğru mu, dizi izleyici kaybeder mi? Ne zaman biraraya gelirler bu konularda yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz. Elimi Bırakma dizisinde çalan şarkıları sizlere klip olarak vermeye devam ediyoruz bu sayfadan. 16 Aralık Azra Cenk Gitme şarkısı Sezen Aksu videosunu aşağıdan takip edebilirsiniz.. Görselleri de sizler için özel olarak ayarladık umarız beğenirsiniz.

Elimi Bırakma 16 Aralık Azra Cenk Gitme şarkısı sezen aksu videoElimi Bırakma Azra Cenk Gitme Dur Gitme Kal Yalan Söyledim Şarkısı Klibi dizinin 16 aralık pazar günü yayınlanan 21. bölümden en güzel sahneler ile:

Bu klibin hemen ilerisinde Azra ve Cenkin ayrılma sahnesinde 16 aralık pazar günü 21. bölümde çalan şarkı Sensiz Asla Elimi Bırakma Yaksan yıksan vazgeçsende bir gün Asla vazgeçmem klibi aşağıdan izleyebilirsiniz.. Yorumlarınızı da bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Azra Cenk Gitme Dur Gitme Kal Yalan Söyledim Şarkısı Klibi (2 Yorum)

  1. ❤️Elimi Burakma❤️Dizinin Şarkısı Çok Gözel Azra Aşk Üçün Bir İmtahan Verir Onun Ücün❤️Aşkdan❤️Kacmak Cenkden Uzak Olmak Lazım Ama Mümkün Deyil Aşk Kelbe Bağlı Işığ Azra❤️❤️Aşkı Kelbden❤️❤️Cıkaramaz Azra’nın Cenkin❤️Aşkının Birlikin❤️İstemeyen Cenkin Anesi Ögey Ablası Azra Aşkdan Kacır Cenk Aşkın İzlerine Gözü Yaşlı Bakır Söyleyir ❤️Elimi Burakma❤️Aşkımı❤️Göz Yaşlarına Akıtma Azra Cenk❤️Aşkı Mutlu❤️Sonlukla Biteçek Dizinin Gözel Adı Bunu Anlatır❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Aşk Kutsaldı Kirli Kelpde Olamaz❤️❤️Hz.Yusif (S.A)

Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2018