Elimi Bırakma Cansu Kimdir? Gerçek Adı Nedir Bilgileri İnstagram Resimleri

Trt1 ekranlarında çok yakında başlayacak olan Elimi Bırakma dizisi oyuncu kadrosuna sürekli yeni oyuncular dahil oluyor, diziye son katılan oyuncu ise oldukça dikkat çeken güzelliği ile Cansu rolünde izleyeceğimiz bir karakter oldu. Elimi Bırakma Dizisinde Cansu KimdirMiras Cansunun Gerçek Adı Nedir Bilgileri İnstagram Resimlerini sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Elimi Bırakma dizisinde Cansu rolünde izleyeceğimiz güzel oyuncu Cemre Gümeli‘dir. TRT 1’in yeni dizisi yaz sezonunda izleyici karşısına çıkacak olan Elimi Bırakma’nın kadrosuna sürekli yeni oyuncular dahil olurken en son dizinin kadrosuna Cemre Gümeli katıldı. Elimi Bırakma dizisinde Cemre Gümeli oldukça önemli bir karakter olan ‘Cansu‘ rolüne hayat verecek.

Elimi Bırakma Dizisi Cansu rolünde izleyeceğimiz Cemre Gümeli 1991 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir.  İstanbulda eğitim hayatını sürdüren güzel oyuncu Cemre Gümeli Bilgi Üniversitesinde Oyunculuk ve Kültür bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Oyunculuğu meraklı olan oyuncumuz ilk dizi deneyimini Tatlı İntikam dizisinde Simay rolü ile üstlenmiştir.

Cemre Gümeli son olarak Servet dizisinde rol almış ve kısa süren bu dizide Hande karakteri ile dikkatleri çekmiş ancak Cemre Gümelinin bu dizisi kısa sürdüğü için hiç bir oyuncu kendini gösterememiştir. İkizler burcu olan güzel oyuncu boş zamanlarında Müzik dinlemek ve sinemaya gitmekten çok büyük bir zevk alıyormuş.

Cemre Gümelinin instagram hesabı da oldukça aktif bir şekilde devam ediyor ve sürekli yeni resimler paylaşıyor: Elimi Bırakma dizisinin Cansu karakteri Cemre Gümelinin instagram adresini merak edenler ile paylaşalım: https://www.instagram.com/cemregumeli

Elimi Bırakma Dizisi Cansu rolündeki Cemre Gümeli hakkında yorumlar: Cemre Gümeliyi tatlı intikamdaki oyunculuğuyla biliyorum gençlik dizisiydi yazın devam etmişti kış gelince kanal d bitirmişti izlenmesi düşmüştü. Elimi Bırakma kadrosuna değerli oyuncuları katıyor. Genç seyircinin seveceği oyunculara yöneliyor. Transferde bir kaç takviye daha yaparsa izlenmesi yüksek olacak.

TRT Dizilerinin retinge ihtiyacı yok. Ahlaklı Terbiyeli diziler hep TRT de olur. Bu dizinin isminden etkilendim zanımca güzel olacak. Bu dizi tutmasa bile En az 1 sezon gidecektir. Çünkü TRT hiç bir dizisini yarı yolda bırakmıyor. Sizlerde Elimi Bırakma Dizisi Cansu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Elimi Bırakma Dizisi Cansu instagram resimleri:

Elimi Bırakma dizisinde Cansu karakteri Kimdir? Cenk ile birlikte dizide rol alan ve Cenk İstanbula gelince onunla ilk görüşen kız olan Cansunun Gerçek Adı bilgileri instagram adresi ve tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız. Elimi Bırakma Cansu Kimdir? Gerçek Adı bilgileri özel mail sosyal medya hesapları sizlerle bu sayfada olacak..

Elimi Bırakma Cansu rolünü oynayan kız kimdir hangi dizilerde rol aldı Cenk ile eski sevgili mi uçaktaki kızla münasebeti nedir gibi detayları da burada paylaşacağız sizlerle.. Elimi Bırakma Cansu rolü Kimdir? Elimi Bırakma Cansu Gerçek Adı bilgileri Elimi Bırakma Cansu instagram ve sosyal medya hesapları da burada..

Elimi Bırakma dizisi Cansu kimdir hakkında bilgiler

Cansu üniversiteyi bitirmiş formasyon alıp öğretmen olarak atanmasını bekleyen genç ve güzel bir kızdır. Cenk ile sevgilidir. Ancak Cenk zamanla Amerikadan dönerken tanışmış olduğu kız ile yakınlaşacak ve Cansu Cenk aşkıyla yanıp sönecek bir kız olarak Elimi bırakmada rol alacaktır..

Cansu annesi ile Cenk hakkında konuşurken lisede arkadaşı olduğunu İstanbula geldiğinde ilk onunla görüşmesinden dolayı çok mutlu olduğunu ancak Okuldan atılmasından dolayı kafasının karışık olduğunu belirtti.. Elimi bırakma Cansu rolü ile ilgili yazmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Cansu Kimdir? Gerçek Adı Nedir Bilgileri İnstagram Resimleri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018