Elimi Bırakma Cansu Ölecek mi Cemre Gümeli Diziden Çıkacak mı? 8. Bölüm

Elimi Bırakma 8. Bölüm fragmanı izledikten sonra herkesin aklına gelen soru Cansu Ölecek mi Cemre Gümeli Diziden Çıkacak mı? oldu. Elimi Bırakma dizisinde 8. Bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizide aksiyonlu sahnelerin ardından Cansu talihsiz bir kaza geçirir ve Mert’i kurtarmak isterken yaşanan iteleşmede Cansu düşüp kafasını sehpaya çarpar.

Ancak bu çarpma sıradan bir çarpma değildir. Sumru kötü emellerine alet etmek için Mertin kaçırılmasını saklamaya çalışırken onu çözmeye çalışan Azra’ya Cansunun da desteği ile olay çözülmek üzeredir ve Mertin bulunup ablasına teslim edilmesi Cansunun da ziyadesiyle işine gelmektedir. Ancak Sumru bu durumda iyice gerilir.

Elimi Bırakma Cansu Ölecek mi Cemre Gümeli Diziden Çıkacak mı? 8. Bölümde neler olacak?

Elimi Bırakma Cansu Ölecek mi Cemre Gümeli Diziden Çıkacak mı

Sumru Cansunun eve gelip Merti almasını durdurması için evin hizmetçisine telefon etmiştir ve ne olursa olsun Cansunun gidişine engel olmasını emretmiştir. Cansunun eve gelip Merti almak istemesi üzerine çocuğu vermek istemeyen hizmetçi Cansuya karşı gelir. Cansu polisi arayacağım deyince de Cansunun üstüne yürüyerek onu iteleyip düşmesine ve kafasını sehpaya çarpmasına neden olur.. Kapası önce koltuğa çarpan sonrada yere yığılan Cansu öldü mü ölecek mi neler olacak merak edenler için hemen yazalım..

Elimi Bırakma Cansu ölmeyecek ve diziden ayrılmayacak. Ancak başını çarptığı için büyük bir acı duyup kendine gelemeyecek ve hastaneye kaldırılacak.

Elimi Bırakma 8. Bölüm Cansu Öldü mü Diziden Çıktı mı

Elimi Bırakma Cansu Kimdir? Elimi Bırakma dizisinde Cansu rolünde izlediğimiz güzel oyuncu Cemre Gümeli‘dir. TRT 1’in yeni dizisi yaz sezonunda izleyici karşısına çıkacak olan Elimi Bırakma’nın kadrosuna sürekli yeni oyuncular dahil olurken en son dizinin kadrosuna Cemre Gümeli katıldı. Elimi Bırakma dizisinde Cemre Gümeli oldukça önemli bir karakter olan ‘Cansu‘ rolüne hayat verecek.

Elimi Bırakma Dizisi Cansu rolünde izleyeceğimiz Cemre Gümeli 1991 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. İstanbulda eğitim hayatını sürdüren güzel oyuncu Cemre Gümeli Bilgi Üniversitesinde Oyunculuk ve Kültür bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Oyunculuğu meraklı olan oyuncumuz ilk dizi deneyimini Tatlı İntikam dizisinde Simay rolü ile üstlenmiştir.

Cemre Gümeli son olarak Servet dizisinde rol almış ve kısa süren bu dizide Hande karakteri ile dikkatleri çekmiş ancak Cemre Gümelinin bu dizisi kısa sürdüğü için hiç bir oyuncu kendini gösterememiştir. İkizler burcu olan güzel oyuncu boş zamanlarında Müzik dinlemek ve sinemaya gitmekten çok büyük bir zevk alıyormuş.

Soru: Elimi Bırakma Cansu Ölecek mi Cemre Gümeli Diziden Çıkacak mı? 8. Bölümde Cansu’ya ne olacak? Cevap: Elimi Bırakma Cansu ölmeyecek ve diziden ayrılmayacak. Ancak başını çarptığı için büyük bir acı duyup kendine gelemeyecek ve hastaneye kaldırılacak. İşte Elimi Bırakma 8. Bölüm Fragmanı videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Cansu Ölecek mi Cemre Gümeli Diziden Çıkacak mı? 8. Bölüm (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2018