Elimi Bırakma Cenk Çelen Kimdir? Bilgileri İnstagram Resimleri (Alp Navruz)

Alp Navruz çok iyi bir başlangıç yaptı Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Sinan rolü ile.. Elimi Bırakma dizisine hemen geçen adeta havada kapışılan oyuncu yeni dizisinde Cenk Çelen rolünde oynayacak ve Alina Boz karakteri ile bir aşk yaşayacak. Peki Cenk Çelen Kimdir? Elimi Bırakma Cenk Bilgileri İnstagram Resimleri ve daha fazlası bu konumuzda sizlerle olacak..

Alp Navruz deyince daha öncesini fazla hatırlamıyorum ama Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Sinan rolü ile genç kızların rüyalarını süsledi diyebiliriz. Çünkü o dizinin ilk bölümlerinde özgür bir zengin rolünü başarı ile ekrana taşıyınca tüm yapımcıların dikkatini çekmişti. Zaten kendisine gelen başrol tekliflerinden sonra dizisi erken final yapmak zorunda kaldı ve Alp Navruz yeni dizisi Elimi Bırakma ile sözleşme imzaladı.

Alp Navruz Elimi Bırakma dizisinde Cenk Çelen karakterine hayat verecek. Başarılı ve genç oyuncu yakışıklılığı ile herkesin dikkatini çekerken Elimi Bırakma Cenk Çelenin kim olduğu hakkında sizlere uzunca bilgiler sunacağız. Elimi Bırakma Cenk Çelen Kimdir sorusuna cevap vermek için Alp Navruzu tanıyalım hemen:

Kimdir Alp Navruz, 2 Şubat 1992 tarihinde kültür başkentimiz İstanbul’da doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olan ve daha sonra kendini tiyatro ve oyunculuk alanında geliştiren Alp Navruz ilk olarak modellik ile iş hayatına başladı.

1.85 cm boyunda ve 80 kilo olan Alp Navruz, Yüzme ve okçuluk sporunda hayli iddialı imiş.. Ayrıca Alp Navruz hobi olarak şiir ve öyküler yazmaktadır. Dizi oyunculuğuna ise ilk kez rol aldığı Arkadaşlar İyidir dizisinde Berke rolü ile başladı. 2017 de ise Star Tv de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterini başarıyla canlandırdıktan sonra Elimi Bırakma dizisinden gelen başrol teklifi ile Cenk Çelen karakterini canlandırmaktadır.

Alp Navruz Elimi bırakma dizisinde Cenk Çelen rolünü bakalım nasıl oynayacak. İlgilenenler için Alp Navruz instagram adresi: instagram.com/alpnavruz Alp Navruz yeni dizisinde nasıl buldunuz? Yorum ve görüşlerinizi aşağı yazmanızı bekliyoruz.. Şimdiden teşekkür eder oyuncumuza yeni dizisinde başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018