Elimi Bırakma Cenk Ölecek mi? Kaza Yapan (Alp Navruz) Diziden Çıkacak mı?

Elimi Bırakma Cenk Ölecek mi? Kaza Yapan (Alp Navruz)un hastalığı ne, Doktor Defne Cenkte bir hastalık olduğunu ve her an ölebileceğini söyledi. Peki gerçekten de Cenk ölecek mi başka bir dizi projesi mi var Alp Navruzun, Elim Bırakma dizisinde çıkar mı yoksa rol icabı mı hasta. Bu konuları izleyenler çok merak ediyorlar. Elimi Bırakmada Cenk Ölecek mi Doktor Defnenin söylediği hastalık nedir? Doktor Defne Cenki kurtaracak mı hastalığın ne olduğunu sadece Defne mi biliyor.. Detaylar aşağıda..

Elimi Bırakma 27.Bölüm 2.Fragmanı biraz önce yayınlandı. Dizinin final sahnesinde Alp Navruz‘un canlandırdığı Cenk Çelen karakterine Kadir kaza yaptırtıyor. Kadir yüzünden kamyona çarpan Cenk arabasıyla kaza yapınca neler olacak ölecek mi Elimi Bırakma Dizisinde Cenk kaza yaptı ölecek mi diziden çıkacak mı gibi sorular merak ediliyor.  Elimi Bırakma Cenk’in Arabası nedir? 

Elimi Bırakma Dizisi Cenk Ölecek mi? Arabayla Kaza Yapan (Alp Navruz) Ayrılacak mı Çıkacak mı?

Elimi bırakma dizisi Cenk ölecek miElimi Bırakma Cenk Ölecek mi? Kaza Yapan Cenk her ne kadar Kadir yüzünden onun saçma sapan hareketleri sebebiyle dikkati dağılıp önündeki kamyoneti göremeyince kaza kaçınılmaz oldu. Arabasıyla Kaza yaptı ancak merak etmeyin Elimin Bırakmada baş rolde oynayan Cenk ölmeyecek diziden ayrılmayacak.

Dizilerde başrol oyuncularının başına her türlü kaza bela gelebilir ama onların ölme gibi bir lüksleri bulunmuyor. Kadir ile birlikte kaza yapacak Cenk de ölmeyecek hafif yaralanacak ama birşey olmayacak merak etmeyin. Elimi Bırakma dizisinde Alp Navruzun canlandırdığı Cenk karakterinin Kadir ile birlikte kaza yapması sonrasında meraklı izleyicilerin sorduğu Elimi Bırakma Cenk Ölecek mi? Kaza Yapan (Alp Navruz) Diziden Çıkacak mı? sorusuna böylelikle cevap vermiş olduk.Elimi bırakma Cenk kadir yüzünden kaza yaptı

Elimi Bırakma Cenk rolü Alp Navruz Hakkında Özel Bilgiler Kısaca Hayatı

ALP NAVRUZ KİMDİR? Elimi Bırakma dizisinin ERKEK başrol oyuncusu olan ve Cenk Çelen karakterindeki Alp Navruz, 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Alp Navruz’un küçük yaşlardan itibaren oyunculuk ve tiyatroya olan ilgili onu oyunculuğa yöneltmiştir. Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi usta isimlerden oyunculuk konusunda dersler alan yakışıklı oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. 1.85 cm boyunda ve 80 kilo olan Alp Navruz Ceberrut sinema filmiyle oyunculuğa başlarken ilk dizisi Arkadaşlar İyidir dizisinde Berke rolünde yer buldu. Onu ön plana çıkaran dizi ise 2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakteri olmuştur. Alp Navruz şimdi ise Elimi Bırakma dizisinde, Cenk Çelen’i canlandırıyor.

Elimi Bırakma dizisinin başrolü Cenk hakkında kısa Bilgiler:Elimi Bırakma dizisinin başrolü Cenk karakteri Alp NAvruz

ELİMİ BIRAKMA DİZİSİNDE Alp Navruz, Elimi Bırakma dizisinde Cenk Çelen’i canlandırıyor. Bu karakter, Feride Hanım’ın en büyük umududur ve ilk torunudur. Eğitim için Amerika’ya gidip gelmiş, zenginliğin içinde doğup büyüdüğü için de yokluğun ne olduğunu bilmemektedir.. Parayla her şeyi satın alabileceğini düşünüp şirketi satıp başka alanlarda değerlendirmek istese de Feride Hanım buna izin vermez. Cenk’in Amerikadan gelirken tanıştığı Azra onu yavaş yavaş kendine getirir ve deyim yerindeyse adam olmaya başlar. Sorumsuz davranışları Azra ile karşılaşana kadar devam eder. Bu arada Cansu kendisine deli gibi aşık bir genç kızdır..

ALP NAVRUZ’UN ROL ALDIĞI FİLM VE DİZİLER
2017 Fazilet Hanım ve Kızları (Sinan Egemen),
2016 – Arkadaşlar İyidir (Berke)
2015 – Ceberrut (Mert) (Sinema Filmi)

Elimi Bırakma dizisi Cenk kaza yapıyor Ölecek mi? İşte o fragman videosu:

Elimi Bırakma dizisi Cenk kazadan sonra hastanede yaşam mücadelesi verecek. Doktorların umutsuz sözleri sonrasında tüm izleyenler Cenk öldü mü kazadan sonra yaşayacak mı yoksa diziden ayrıldı mı sorusunu sormaya başladılar. Elimi Bırakma dizisinde kaza yapan Cenk ölmeyecek ancak hastanede bir müddet tedavi görüp yoğun bakımdan çıkacak arkadaşlar merak etmeyin.. Cenk diziden çıkmıyor, Elimi bırakma dizisi de final yapmıyor..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Cenk Ölecek mi? Kaza Yapan (Alp Navruz) Diziden Çıkacak mı? (4 Yorum)

  1. kezban 11 şubat 2o19 23 cenkin beynindeki tümörü azranın aşkı ve sevgisi iyileştirecekmi diziyi çok beyeniyorum babannenin koca yüreyi heryere yetişiyor allah güç kuvet vesin çok beyeniyorum herkese böyle babanne nasip etsin ayledeki büyükleri allah başımızdan eksik etmesin

  2. Cenk ne olur ölmesin çünkü k olmadan filmini tadı olmaz cenk ölmesin elimi birakma dizisi de final olmasın

  3. ❤️Elimi Bırakma❤️Cenk Kaza Yapıb Ölemez Dizinin Baş Kehramanı Aşk Sevgi Anlamın Daşıyır Elimi Bırakma Bu Obraza Bağlı Azal Cenk Elimi Bırakma Aşkına Işığ Sacır Dizi Hekayesi Şarkılar Gözel Obrazlarda Daha Gözel Cenk Kezadan Kurtaraçak Bu Kezada Onun Hayatın Tehlükeye Salan Kadir Kurtulması Zor Bu Kezada Ölüm Olmasa Daha Gözel Olar Cenk Son Dekikesinde Hekiketi Söylememesi İyi Olmadı Kadir Sağ Kalıp Hekiketleri Öyrenmeli Ablasına Yardım Eden Kişi Cenk Olduğun Bilmeli Ve Peşman Olmalı Azal Cenkin Kezasından Üzüleçek Cenke Yaklaşamayaçak Kenardan Cenke Boylanarak Üzüleçek Azal Ve Cenk Ağır İmtahanda❤️Aşk❤️Onlara Kelblerinde Yakın Hayatda İse Uzakdı❤️Azal Cenk❤️Dizinin Sonuna Dek Sağ Kalaçak Bir Birinin Elinden Tutarak Aşkla Sevgiynen Yolarına Davam Edeçek Bir Birinin Ellerinen Tutarak
    ❤️Elimi Burakma Deyeçek❤️

Etiketler: Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2019