Elimi Bırakma Cenk’in Arabası nedir hangi marka model özellikleri fiyatı

Trt1 ekranlarında çok güzel bir dizi başladı. 12 Ağustos pazar akşamı 5. bölümü ile Trt1 de ekrana gelen ve oldukça sevilen dizide Cenk karakterini Alp Navruz canlandırıyor. Alp Navruzun başarıyla oynadığı Cenk karakteri oldukça havalı ve güzel bir spor araba kullanıyor dizide. Son bölümde de fragmanda gözümüze çarpınca benim gibi merak edenlere yazalım istedik..

Elimi Bırakma dizisi Cenk’in  Arabası nedir hangi marka model özellikleri fiyatı nedir?

Elimi Bırakma Cenk'in kırmızı Arabası özellikleri fiyatı

Pazar akşamları ekrana gelen Elimi bırakma dizisi çok sevildi ço tutuldu. Alp NAvruz ile Alina Boz bu kadar güzel uyumlu olunca dizinin reytingleri de aldı başını gitti. Hatta yeni sezon için şimdiden sözleşme uzatılacağı bile konuşuluyor.. Neyse biz gelelim dizide Cenk’in kullandığı kırmızı Araba nedir hangi marka model özellikleri fiyatını merak edenlere:

Elimi bırakmada Cenk’in kullandığı kırmızı araba Chevrolet Camaro 5 modelidir. 2010 ile 2015 yılları arasında üretimi devam etmiş otomobilin bir çok farklı sürümü bulunmakla birlikte en çok ülkemizde de görülen modelleri tam bir yakıt canavarıdır. Çünkü V6 ve V8 motorları olan ve çok yüksek performanslara ulaşabilen araç hem ço pahalı hemde vergisi çok yüksektir.

Elimi bırakma Cenk'in kullandığı kırmızı Araba nedir

Elimi bırakma Cenk bindiği kırmızı spor otomobil: Chevrolet marka Camaro 5 model 2015 üretimi arabaya biniyor ve herkesin dikkatini fazlasıyla çekiyor. Fiyat olarak da 220 bin ile 600 bin lira arasında değişen 2. el fiyatları ile de oldukça yüksek bir fiyatlardan işlem gören araç v8 motor modellerinde yaklaşık 12 bin liralık yıllık vergiye sahip. Bu yüzden de alan satan sınırlı sayıda.

Yani kısaca bu araca ancak kodamanlar binebilir diyebiliriz.. Elimi bırakma dizisi içinde zaten kiralanmış durumda ve Cenkin kullandığı bu spor kırmızı araba günlük olarak kira karşılığında dizide bulunduruluyor..

Elimi bırakma Cenk'in arabası markası modeli

Cenkin kullandığı araba Chevrolet Camaro 5 yaklaşık 350 beygir gücünde ve oldukça seri güçlü bir otomobil. Elimi Bırakma dizisinde geçici de olsa Cenke iyi bir hava kattığı ve kendisini iyi hissettirdiği kesin. Elimi Bırakma Cenk’in Arabası nedir hangi marka model özellikleri fiyatı hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Nasıl beğendiniz mi Cenkin arabasını?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2018