Elimi Bırakma Defne Sezgin Kimdir? Beyin Cerrahı Doktor (Çağla Demir)

Elimi Bırakma Defne Sezgin Kimdir? Beyin Cerrahı Doktor karakterinde oyuncu yeni bölümde dahil oldu diziye.. Elimi Bırakma dizisine 28. bölümde dâhil olan ve Beyin cerrahı bir doktor olan Defne Sezgin karakterine hayat veren başarılı ve güzel doktorun kim diye merak edip adını soyadını bilgilerini öğrenmek isteyenlere burada detayları paylaşacağız.. İdealist bir beyin cerrahı olan Defne, genç yaşta kaybettiği abisinin acısını içinde taşımaktadır. Elimi Bırakma dizisinde Cenk’le Defne’yi birbirlerine bağlayan şey sakladıkları büyük sır olacaktır. Bakalım Defne bu sırrın neresinde yer alacak?

Elimi Bırakma Defne Sezgin Kimdir? Beyin Cerrahı Doktor kimdir?

Elimi Bırakma dizisinde Defne Sezgin rolündeki Beyin Cerrahı Doktorun gerçek adı Çağla Demir. Daha önce birçok başarılı projede yer alan güzel oyuncu Çağla Demir, Elimi Bırakma dizisine 28. Bölümden itibaren dâhil oldu. Çağla Demir, dizide ‘Defne Sezgin’ karakterine hayat verecek. Dizide oldukça idealist bir beyin cerrahı doktorunu canlandıracak olan Defne, İstanbul’da tek başına mütevazı bir hayat sürmektedir. Genç yaşta kaybettiği abisinin acısını hala içinde taşımaktadır.

Elimi Bırakma Doktor defne kimdir gerçek adıPazar akşamları Trt1 de ekrana gelen ve Yapımcılığını Üs Yapım Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği, yönetmenliğini ise Adnan Güler’in yaptığı, senaryosunu Nilüfer Aydın ve Tunus Taşçı’nın kaleme aldığı “Elimi Bırakma” dizisi son yıllarda Trt1 ekranlarında en iyi reytingleri alan dizilerden birisi oldu. Diriliş Ertuğruldan sonraki en iyi dizi olan Elimi Bırakma her bölümüyle büyük beğeni toplayarak, her pazar en çok izlenen yapım olma unvanını da elinde bulunduruyor. Yeni oyuncularda sürekli Elimi Bırakma dizisine dahil oluyor..

Elimi Bırakma Defne Sezgin rolündeki Beyin Cerrahı Doktor (Çağla Demir)

Elimi Bırakma Defne Sezgin oldukça aktif bir rolle diziye giriş yapıyor.. Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimler paylaşıyor. Elimi Bırakma Defne Sezgin beyin cerrahı olan bir doktoru canlandıran Çağla Demirin de girmesi ile kadro daha da güçlendi. TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren yeni dizisi Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de

Elimi Bırakma Beyin Cerrahı Doktor defne kimElimi Bırakma Defne Sezgin rolündeki Çağla Demir Kimdir?

Çağla Demir, 1992 yılında Samsun’da doğmuştur. Eğitimini Başkent üniversitesinde İletişim ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.
Çağla Demir Oyunculuk eğitimini Tümay Özokur Atölyesin’de aldıktan sonra ilk dizi deneyimini, Medcezir dizisinde canlandırdığı Ceren karakteri ile ilk dizi oyunculuğu tecrübesini yaşamıştır. Çağla Demir daha sonra Kara Sevda dizisinde Çağla karakterini canlandırmıştır. Oldukça iyi bir oyunculuk kariyeri kazanan Çağla Demir Star Tv’de yayınlanan, başrolü Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman’ın paylaştığı Siyah İnci dizisinde Ece karakterini canlandırmıştı. Çağla Demir son olarak Trt1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Defne Sezgin karakterindeki Beyin Cerrahı Doktora hayat verecek.Çağla Demir kimdir Elimi bırakma doktor

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.