Elimi Bırakma Dizi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta Trt1 de?

Elimi Bırakma Dizi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta Trt1 de? Hakkında detaylı bilgiler:

Elimi Bırakma Dizi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta Trt1 de? Elimi Bırakma dizisi TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başladı.  Elimi Bırakma dizisi Üs Yapımın yapımcılığında yayınlanıyor. Sadullah Celen’in yönetmenliğini yaptığı ve başrollerini Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler Yeniay, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Ebru Aykaç oyunculuğunu yaptığı dizinin ilk bölümü 22 Temmuz akşamı yayınlandı.

Pazar akşamları Trt1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak? Üs Yapım yapımcılığında, Sadullah Celen yönetmenliğinde, Alp Navruz ve Alina Boz’un başrolünü paylaştığı dizi Salı 20:00 Çarşamba 22:50 Perşembe 23:00 Cuma 06:45 ve 21:55 Cumartesi 15:45 ve 00:15’te ekrana gelecek.

Elimi Bırakma dizisi 22 Temmuz pazar akşamı Trt1 de başladı. Trt1 de yayınlanan bu tür bir değişiklik olacak. Romantik Dram türünde olan Elimi Bırakma dizisi eğer tutarsa Trt1 bundan sonra bu tür diziler yayınlamaya karar verir. Ancak tutmaz ise Trt1 bu romantik dram melodram türünde dizi yayınlama fikrinden vazgeçecektir.

Elimi Bırakma Dizi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta belli mi

Elimi Bırakma dizisi pazar akşamları yeni bölümü yayınlanıyor. Yeni bölümünün ardından tekrar bölümleri de merak konusu oldu. Elimi Bırakma tekrar bölümü ilk hafta daha sık yayınlanır. İzlemeyenler izlesin dizi hakkında fikir sahibi olsun diye.

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak Bitecek?

Elimi Bırakma dizisi tekrar bölümlerini yayın akışı ile sizlerle paylaşacağız. Yeni hafta ile Trt1 yayın akışında  değişiklik yapacak ve Elimi Bırakma’yı yayın akışına yerleştirecektir.

Üs Yapım yapımcılığında, Sadullah Celen yönetmenliğinde, Alp Navruz ve Alina Boz’un başrolünü paylaştığı dizi Salı 20:00 Çarşamba 22:50 Perşembe 23:00 Cuma 06:45 ve 21:55 Cumartesi 15:45 ve 00:15’te ekrana gelecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Dizi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta Trt1 de? (8 Yorum)

  1. Dün gece izledim tekrarını ve hayatta her şeye sahipken hiç bir şeysiz acılarla kardeşi ile tek kalan genç kız bakalım sonuç neye varacak……

Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2018