Elimi Bırakma Dizisi Kadir Kimdir? Ecenin Abisi Kadir Rolü Karakteri Bilgileri

Elimi Bırakma Dizisi Kenan Acar Kimdir Rolü Karakteri Bilgileri… TRT 1’in sevilen dizisi olan elimi bırakma dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Üs Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği,Sadullah Celen’in yönetmenliğini yaptığı ve oyuncu kadrosunda Alp Navruz,Alina Boz,Batuhan Ekşi,Seray Gözler,Dolunay Sosysert,Burak Tamdoğan,Cemre Gümeli,Ebru Aykaç ve Ertuğrul Postoğlu yer alıyor.

Elimi bırakma dizisi son bölümünde olanlar; Feride hanım Azra’nın kendisinden sakladıklarını öğrenir ve dünyası başına yıkılır. Azra kendini affettirmeye çalışır. Ancak bu konuda eli kolu bağlıdır. Çünkü Feride Hanıma bir türlü ulaşamaz. Çelen Ailesi Azra’nın Feride Hanım’a ulaşmasına izin vermez. Azra Feride Hanım’a ulaşıp kendini affettirmeyi başaracak mı?

Elimi Bırakma Dizisi Kadir Kimdir? Ecenin Abisi Kadir Rolü Karakteri Bilgileri

Ecenin ağabeyi rolünde Elimi bırakma dizisine dahil olan Kadir isimli oyuncu Cenkin başına bela mı oluyor? Elimi Bırakma Dizisi Kadir Kimdir? diye meraklı sorular geliyordu hemen açıklayalım. Kadir rol Ecenin Abisi olmakla birlikte Kadir Rolü Karakteri Bilgileri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Mert ve Fatma Sumru’nun evinden kaçar. Böylelikle Sumru’nun tüm planları altüst olur. Sumru hem Mert’i kaybetmiştir hem de Cansu’nun desteğini alamaz. Bundan sonra bu durum onu iyice köşeye sıkıştırır. Cansu Sumru’ya inanmaz ve annesine karşı büyük bir sınav verecektir. Serap Azmi’nin desteği ile ailenin durumunu değiştirecek önemli kararlar verir. Serap’ın planında istediği gibi olmaz. Hayal ettiğinden daha büyük işler olur ve durum sarpa sarar. Feride Hanım ameliyata girecek ve onu neler beklemektedir? Feride Hanım yanında Azra ve Cenk olacaktır. Feride Hanım bu ağır yükün altından da kalkabilecek mi?

Elimi bırakma yeni bölümünde bunlar olurken dizinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oluyor. Elimi bırakma dizisine son olarak Meryem dizisinde rol alan Kenan Acar dahil oldu. Kenan Acar kimdir bilgileri daha önce rol aldığı diziler sizlerle bu konuda paylaşıyoruz.

Kenan Acar 1990 yılında İzmir’de doğmuştur . İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde üniversite eğitimi alan Kenan Acar eğitiminin yarısını da New York State Üniversitesi’nde devam etmiştir. Kenan Acar Amerikada Stella Adler Oyunculuk Stüdyosunda oyunculuk eğitimi almıştır.

Kenan Acar ilk oyunculuk deneyimi 2014 yılında Medcezir dizisinde rol alarak yapmıştır. Ardından Cesur Yürek ve Gamsız Hayat dizilerinde rol almıştır. Son olarak geçtiğimiz sezon Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan ve Cemal Toktaşın başrollerinde oynadığı Meryem dizisinde Güçlü karakterine hayat vermiştir. Güçlü karakteri ile oldukça sevilen başarılı oyuncu eminim ki Elimi bırakma dizisinde de çok başarılı olacaktır.

Kenan Acar’a Elime Bırakma dizisinde başarılar diliyoruz. Karakterinin adı henüz belli olması da belli olunca sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Elimi Bırakma yeni bölümleriyle her Pazar TRT1’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2018