Elimi Bırakma Dizisi Melis Kimdir Gerçek Adı Rol Aldığı Diziler

Elimi Bırakma dizisi Melis Kimdir Gerçek Adı Rol Aldığı Diziler... Elimi Bırakma dizisinin güzel oyuncusu Melis Çelen Kimdir? Melis Çelen bilgilerini sizlerle paylaşmak için bu konuyu paylaşıyoruz. Elimi Bırakma Dizisi Melis Çelen resimleri bilgileri burada sizler için hazırlandı..

Elimi Bırakma Dizisi Melis kadir ne olacakElimi Bırakma Dizisinde Melis oldukça aktif bir rolde oynayacak. Kadir ile birlikteliği ses getirecek ama Kadirin son bölümde Melisi özel bir yerde davet edip onu terk etmesi oldukça kötü bir sahne oldu. Elimi Bırakma Dizisi Melis ve Kadir sahnesini izleyenler neredeyse ağlamaklı oldular.. Kadirin Melisi terketmesi izleyenleri de oldukça hüzünlendirirken Kim bu Melis, Elimi Bırakma Dizisi Melis karakteri hakkında detaylı bilgilere geçelim..

Elimi Bırakma dizisinde Melis’in karakteri nasıl? Melis sosyal medyada fenomen olma çabasında olan sürekli kendi fotoğraflarını paylaşan bir genç kızdır. Kendini prenses olarak görür. Güzel ve zengin bir genç kız olduğu içinde etrafındaki erkekler onu tavlamaya çabalarlar.

Elimi Bırakma Dizisi Melis kim

 

Melis’e kendini aşık eden Efkan onun parasını yemeye kararlıdır. Melis ailesi ile inatlaşır ve gider Efkan’la evlenir. Melis ailesinin Efkan’ı kabul edeceğine inanır. Efkan sadece para avcısı bir dolandırıcıdır. Melis’i sevmez onu kullanmayı istemektedir.

Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterini canlandıran oyuncunun adı Cemre Baysel. Cemre Baysel Kimdir bilgilerini paylaşmak için sizlerle bu konuyu açtık. Cemre Baysel 1999 İzmir doğumlu. Ege Üniversite resim öğretmenliği mezunudur. Cemre Baysel genç yaşına rağmen 3 dizide rol aldı bu zamana kadar. Cemre Baysel 2014 yılında Yeşil Deniz dizisinde rol aldı. Ardından İsimsizler dizisinde oynadı. Son olarakta Payitaht Abdülhamit dizisinde rol aldı.

Elimi Bırakma dizisinin genç ve güzel oyuncusu olan Cemre Baysel’in 4. dizisi Elimi Bırakma oldu. Kendisine başarılar diliyoruz. Elimi Bırakma dizisinin Melis’i hakkında ne düşünüyorsunuz? Efkan’yalanlarına inanacak mı? Elimi Bırakma oyuncusu olan Melis şirketin Azra’ya kalması sonunda nasıl bir yol izleyecek? Ailesi ile birlik olup Azra’dan şirketi almaya çalışacaklar mı?

Elimi Bırakma Dizisi Melis kadir ayrıldı 3 Şubat bölümünde..

Elimi Bırakma Dizisi Melis kadir ayrıldı

10 Şubat tarihinde yayınlanan Elimi bırakma dizisinde Melis intihar etmek istedi. Hastane çatısına çıkan Melisi oradan atlamadan kurtaracak kişi ise diziye yeni giren oyuncu Defne Sezgin rolü oldu.. Defne Sezgin Melisi kurtararak dahil oldu Elimi bırakma dizisine..
Elimi bırakma Melis intihar etmek istedi
Defne Sezgin Melis intihar etmek istediğinde onu ikna ederek intihardan vazgeçirdi.. Elimi Bırakma Defne Sezgin Kimdir? Beyin Cerrahı Doktor DEFNE KİMDİR TIKLAYIN.. Elimi bırakma Melisi kurtaran doktor defne

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2018