Elimi Bırakma Dizisi Melis Kimdir Gerçek Adı Rol Aldığı Diziler

Elimi Bırakma dizisi Melis Kimdir Gerçek Adı Rol Aldığı Diziler... Elimi Bırakma dizisinin güzel oyuncusu Melis Çelen Kimdir? Melis Çelen bilgilerini sizlerle paylaşmak için bu konuyu paylaşıyoruz.

Elimi Bırakma dizisinde Melis’in karakteri nasıl? Melis sosyal medyada fenomen olma çabasında olan sürekli kendi fotoğraflarını paylaşan bir genç kızdır. Kendini prenses olarak görür. Güzel ve zengin bir genç kız olduğu içinde etrafındaki erkekler onu tavlamaya çabalarlar.

Melis’e kendini aşık eden Efkan onun parasını yemeye kararlıdır. Melis ailesi ile inatlaşır ve gider Efkan’la evlenir. Melis ailesinin Efkan’ı kabul edeceğine inanır. Efkan sadece para avcısı bir dolandırıcıdır. Melis’i sevmez onu kullanmayı istemektedir.

Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterini canlandıran oyuncunun adı Cemre Baysel. Cemre Baysel Kimdir bilgilerini paylaşmak için sizlerle bu konuyu açtık. Cemre Baysel 1999 İzmir doğumlu. Ege Üniversite resim öğretmenliği mezunudur. Cemre Baysel genç yaşına rağmen 3 dizide rol aldı bu zamana kadar. Cemre Baysel 2014 yılında Yeşil Deniz dizisinde rol aldı. Ardından İsimsizler dizisinde oynadı. Son olarakta Payitaht Abdülhamit dizisinde rol aldı.

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Kumru Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Biyografisi

Elimi Bırakma dizisinin genç ve güzel oyuncusu olan Cemre Baysel’in 4. dizisi Elimi Bırakma oldu. Kendisine başarılar diliyoruz. Elimi Bırakma dizisinin Melis’i hakkında ne düşünüyorsunuz? Efkan’yalanlarına inanacak mı? Elimi Bırakma oyuncusu olan Melis şirketin Azra’ya kalması sonunda nasıl bir yol izleyecek? Ailesi ile birlik olup Azra’dan şirketi almaya çalışacaklar mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2018