Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Dizide Kim Kimdir)

Trt1 ekranlarında çok yakında yeni bir dizi başlıyor.. Adı Elimi Bırakma Dizisi. Üstelik son transferi de Fazilet hanım ve kızları dizisinden yakışıklı oyuncu Sinan oldu. Alp Navruz Fazilette canlandırdığı Yağız karakterindeki başarılı rolünden hemen sonra Elimi bırakma dizisinde başrollerden birisi oldu. Yönetmenliğini Sadullah Celen’in yapacağı, kadrosunda Batuhan Ekşi, Cemre Gümeli, Seray Gözler ve Dolunay Soysert’in yer aldığı dizi ”Elimi Bırakma”  yakında başlıyor.

Alp Navruz ve Serkan Çayoğlu deyim gerisini siz hesaplayın, ekranın en yakışıklı isimlerinden olan ve genç kızların hayallerini süsleyen yakışıklı jönlerden birisi olan Serkan Çayoğlu yeni dizisi ile yeni sezonda Trt1 ekranlarında olmaya hazırlanıyormuş. Trt1 artık güzel dizilere sahip ve oldukça yüksek oranda izlenme ve reyting alıyor. Yeni dizinin adı da Elimi Bırakma olacakmış.

Serkan Çayoğlunun başrolde oynayacağı Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları kimler olacak hangi başroller var merak edenler için oldukça güçlü iyi bir oyuncu kadrosu olacağını ve iddialı bir yapım olacağını şimdiden müjdeleyelim. Her ne kadar diğer başroller belli olmasa da kadın başrol oyuncusunun kim olduğunu henüz öğrenemesek de Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları belli oldukça yazacağız buraya..

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncularında başka kimler olacak Alp Navruzun başroldeki birlikte oynayacağı kadın oyuncu kim bildiğiniz üzere daha önce Fazilet hanım ve kızları dizisi ile oldukça büyük bir başarı yakalamıştır Alp Navruz. Bakalım yeni dizi projesi olan Elimi Bırakma Dizisinde benzer bir başarıyı bu kez Trt1 ekranlarında yakalayabilecek mi bizlerde merak ediyoruz.

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncularından belli olanlar oldukça kadrosu ve karakterleri belli oldukça sizlere yazacağız. Ancak bir gerçek var ki son dönemde dizi başrol oyuncuları uyumlu değilse kısa sürede erken final kararı alabiliyorlar. Bu yüzden Elimi Bırakma Dizisinin tutması ve uzun süre devam etmesi için oldukça uyumlu bir kadın başrol olması şart bizce..

Elimi Bırakma dizisinin yönetmenliğini Sadullah Çelen yapacak. Oldukça deneyimli olan yönetmene güven tam, oldukça kaliteli bir dizi çıkacağı şimdiden belli diyebiliriz.. Elimi Bırakma Dizisi büyük ihtimalle Eylül 2018 de başlayacak. Zaten yeni sezon deyince akla okulların açılacağı dönem geliyor ve kanallar hummalı bir dizi başlangıçları yapıyorlar.

 

Elimi Bırakma Dizisi Başrolü Alp Navruz Kimdir? Almanya’da 31 Mart 1987 tarihinde doğan yakışıklı oyuncu 1,88 boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır. Ülkemizde ilk dizi deneyimini Zeytin Tepesi isimli dizide yaptı. Serkan Çayoğlu Kiraz Mevsimi adlı diziyle zirveye çıktı. Ayaz karakterini canlandırmış ve tüm ülkece tanınmaya başlamıştır.. Serkan Çayoğlunun daha sonra oynadığı dizileri ise şöyle: Kuzey Güney, Kiraz Mevsimi, Hayatımın Aşkı ve son olarak Börü dizisi.

Elimi Bırakma Dizisi hakkında bilgiler ve yeni oyuncu isimleri belli oldukça buraya yazacağız. Elimi Bırakma Dizisi Konusu Özeti ve Fragmanı çıkınca ilk olarak buradan sizlere duyuracağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Elimi Bırakma Dizisinde Başrol Alina Boz Karakteri

Elimi Bırakma Dizisinde Canan Karakteri: Öğretmen olarak atama bekleyen Cenkin eski sevgilisidir. Cenke tutkuyla bağlıdır..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Dizide Kim Kimdir) (7 Yorum)

  1. Valla elimi bırakma dizisi, ismi itibari ile, güzel bir dizi olacakmış gibi geliyor bana. Umarım senaryosu çabuk tükenmez..
    Birde bu dizi günlük dizimi? Yoksa haftalık bir dizimi?

Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2018