Elimi Bırakma Dizisi Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Elimi Bırakma Dizisi Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Elimi Bırakma Dizisi Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Trt1 de sevilerek izlenen pazar akşamı dizilerinden birisi olan Elimi Bırakma Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? merak konusu oldu. Kaç bölüm süreceği henüz kesin olmayan Elimi Bırakma Dizisi 20. bölümü ile 9 aralık 2018 pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Peki bu sezonun sonunda ne olacak dizi tamam mı diyecek devam mı diyecek, sezon finali mi yoksa final yapıp veda mı edecek?

Şimdiye kadar aldığı reytinglere bakarsak elbette Elimi Bırakma Dizisi ile ilgili çok güzel haberler vereceğiz sizlere. Uzun süredir Trt1 ekranlarında aranan bir dizi idi Elimi Bırakma. Çünkü hem merak edilecek hemde iyi reyting alacak nadir dizilerden birisi. Hem seviyeli ve diğer dizilere göre ahlaki konularda çok daha iyi performans sergilerken dizinin uzun vadeli olacağını yaz aylarında aldığı reytingi sezon dizileri başlayınca da devam ettirmesinden anlamış olmalıydık. İşte Elimi Bırakma Dizisinin aldığı son haftaların reyting oranları:

Elimi Bırakma Dizisinin son reyting oranları

Elimi Bırakma Dizisinin almış olduğu bu reytinglere bakınca genellikle 5 oranında total reyting aldığını ve genellikle 4. veya 5. sırada yer aldığını görüyoruz. Pazar akşamları yayınlanan Savaşçı dizisinin gerisinde kalan ancak başka tüm dizileri geçen Elimi Bırakma bu sezon Trt1 ekranlarında en önemli dizilerden ve reytingleri en yüksek dizilerin başında yer alarak hem kanalı hemde yapımcının yüzünü güldürdü.

Elimi Bırakma Dizisinin sezon sonuna kadar 45. bölümü ulaşması bekleniyor. Ancak sezonun sonunda Elimi Bırakma Dizisi bitecek mi yoksa sezon finali yapıp gelecek sezon da 2019-2020 de devam edecek mi belli oldu mu diye merak eden izleyicilerimizi hemen detaylarını açıklayalım:

Elimi Bırakma Dizisi 2019-2020 sezonunda devam edecek mi? 2. Sezon olacak mı?Elimi Bırakma Dizisi Sezon Finali mi Yapacak Final mi

Elimi Bırakma Dizisi bu oranlarda reytingleri devam ettirebilirse kesinlikle Mayıs 2018 de sezon finali yaparak ekrana ara verecek ve yaz tatilinden sonra dizi kaldığı yerden 2. yeni sezonu ile devam edecektir. Elimi Bırakma Dizisinin yeni sezonda devam etmesi büyük bir olasılıktır. Çünkü yukarıdaki reytinglere baktığımızda yaklaşık 20 bölümde dizi 5 üzerinde reytingler almış. Eğer büyük bir olumsuzluk olmazsa ve dizinin senaryosu bu şekilde devam ederse dizi izlenmeye merak edilmeye devam edecektir.

Bu sebeple reytingleri iyi giden bir dizinin final yapması kolay değildir. Elimi Bırakma Dizisinin reytingleri oldukça iyi giderken senaryosu da oldukça ilgi çekici olmaya devam ediyor. Bu ayarda devam ederse dizi Mayıs 2018 de final yapmayacak, sadece yaz tatili arası için sezon finali yaparak yeni sezon için hazırlıklara başlayacak ve Eylül 2019 da kaldığı yerden devam edecektir. Sizlerde Elimi Bırakma Dizisi hakkında final mi sezon finali mi sorusuna samimi cevaplarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Dizisi Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? (1 Yorum)

  1. Kolay gelsin cok guzel bir dizi Feride hanimin verdigi ogutler hepimize hitap ediyor.basarilarinizin devamini dilerim.

Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2018