Elimi Bırakma Dizisi Yeni Oyuncular Kim ? Hazal Şener ve Buse Meral Kimdir

TRT1’in sevilen dizisi Elimi Bırakma yeni oyunlar kim 2019 2020 sezonunda diziye kimler dahil oldu? Üs Yapım ile anlaşan Hazal Şener ve Buse Merak kimdir dizideki rolleri ne olacak. Günlük dizi serüveni TRT 1’de devam edecek konunun ayrıntılarına bakalım.

Elimi Bırakma Dizisi Yeni Oyuncular Kim ? Hazal Şener ve Buse Meral Kimdir

Elimi Bırakma Yeni Oyuncular Kim ?

Mücahit Akyoldaş’ın yönetmeni olduğu diziye Nihat Altınkaya’yı dahil etmişti. Yeni gelen habere göre ise Hazal Şener ve Buse Meral kimdir oyuncuları tanıyalım.

Elimi Bırakma Yeni Oyuncular Kim ?

Hazal Şener Kimdir Boyu, Yaşı Sevgilisi Kimdir ?

Güzelliği ile dikkat çeken 18 Ağustos 1992 doğumludur. Kendisini sosyal alanlarda çok farklı dallarda geliştirmiştir. Paten, yüzme, voleybol, bale ve halk oyunları ile ilgilenmektedir. 2006 yılında Sinem Kobal ile birlikte Selena dizisinde Kıvılcım Aykar rolü ile karşımıza çıkmıştır. Başarılı oyuncu sayısız tiyatroda rol almıştır. İnstagram’da @hazallsenell tagı ile 65 bin takipçisi bulunmaktadır.

Hazal Şener Kimdir Boyu, Yaşı Sevgilisi Kimdir ?

Hazal Şener Dizileri ve Filmleri

Oynadığı reyting almış dizilerinden bahsedecek olur isek Elimi Bırakma oyuncusu olan Hazal Şener ;

  • 2015 – Hannas: Karanlıkta Saklanan (Sinema Filmi)
  • 2011 – 2014 – Pis Yedili (Salça)
  • 2010 – Türk Malı (Melodi) (TV Dizisi)
  • 2008 – Osmanlı Cumhuriyeti (Kasiyer) (Sinema Filmi)
  • 2006 – 2009 – Selena (Kıvılcım Aykar) (TV Dizisi)
Hazal Şener Dizileri ve Filmleri

Buse Meral kimdir ?

Busel Meral kaç yaşında olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız. 2003 doğumlu güzel oyuncu henüz 16 yaşında Elimi Bırakma dizisi yeni oyuncuları arasına katılmıştır. Bir çok ünlü sanatçının sertifika aldığı Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden mezun olmuştur. Yine TRT 1’de yayınlanan Ege’nin Hamsisi dizisinde Derya Çınar karakteri ile medya dünyasına giriş yapmıştır.

Buse Meral kimdir ?

Elimi Bırakma yeni oyuncuları kim 2019 2020 sezonunda diziye dahil olan isimler Buse Meral ve Hazal Şener kimdir detaylıca sizlere anlattık. Elimi Bırakma 2019 2020 yeni sezon tarihi için alakalı konumuzu okuyabilir diziye dahil olan iki oyuncu hakkında sayfamızın altında bize yorum yazabilirsiniz.

Elimi Bırakma yeni oyuncuları kim
zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.