Elimi Bırakma Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

TRT 1 ekranlarında pazar Akşamları devam etmekte olan bırakma dizisi oldukça iyi reytingler almaya ve izleyenleri memnun etmeye devam ediyor. elimi bırakma dizisi kaç bölüm sürecek ve ne zaman final yapacak konusunda meraklı izleyiciler için bu konuyu açarak dizi hakkında Tüm detayları paylaşmak istiyorum.

Elimi bırakma dizisi ilk bölümü ile yaz aylarında 22 Temmuz 2018 pazar akşamı ilk kez TRT 1 ekranlarında yayınlanan ilk bölümü çok fazla ilgi görmemişti başka diziler olmamasına rağmen. ilk bölümde almış olduğu 1.89 reyting oranı ile 8. sırada yer alan elimi bırakma dizisi daha sonraki haftalarda çok sevilip tutulduğu için bir hızlı bir yükselişle 2. hafta reytinglerini katlayarak birinci sıraya yerleşti. Daha sonraki haftalarda da reytinglerini 6.25 oranına kadar artıran elimi bırakma dizisi haftalarca ilk sıradaki yerini korumayı başardı.

Ancak 7 Ekim 2018 pazar günü elimi bırakma dizisinin karşısına dört farklı dizi rakip olarak geldi. FOX TV’de 3. sezon ile savaşçı dizisi, Atv ekranlarında Ağlama Anne dizisi ve Kanal D ekranlarında Bir litre gözyaşı dizisi elimi bırakma dizisinin rakibi olarak Pazar günü yayına başlayınca elimi bırakma dizisinde reytinglerde ufak bir düşüş yaşandı. ancak yine de oldukça başarılı reyting oranlarına devam eden elimi bırakma dizisi 5 oranındaki Total reyting oranı ile geçtiğimiz hafta 14 Ekim’de 4 sıraya düşmüştü. Ancak dizinin oldukça çok sevildiğini ve izleyicilerin beğenerek izlediği hem ahlaki yönden hem de TRT de yayınlanmasından dolayı oldukça beğenildi ve izlenmeye devam ettiğini görüyoruz.

Elimi Bırakma Kaç Bölüm Sürecek Final tarihi

Elimi Bırakma Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Şimdi gelelim Elimi Bırakma Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?
sorusunun cevabını aramaya. TRT 1’de yayınlanan Bu güzel dizi kaç bölüm sürecek Öncelikle TRT ile yapımcı arasındaki 20 bölümlük ön sözleşme reytinglerin oldukça iyi devam etmesinden dolayı sezon sonuna kadar uzatılacak ve sezon sonuna kadar Yaklaşık 40 bölüm çekilecektir.

Ancak Gördüğümüz kadarıyla 40 bölümde de bitecek gibi görünmüyor elimi bırakma dizisi. Çünkü oldukça iyi devam eden Diriliş Ertuğrul dan sonra en çok izlenen tutulan TRT dizilerinden birisi olan elimi bırakma dizisi büyük ihtimalle 2. sezonda da kaldığı yerden devam edecektir.

Elimi Bırakma dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak

Ancak reytinglerin İlerleyen zamanda nasıl seyredeceğini bilemediğimiz elimi bırakma dizisinin kaç bölüm süreceğini kesin olarak buraya yazmamız oldukça zor. TRT1 genellikle dizilerine uzun süre sahip çıkan reytingleri düşse bile kolay kolay erken final yapmadığı için elimi bırakma dizisi oldukça uzun sürecek diyebiliriz. İşte son haflarda aldığı reytingler:

4.Elimi Bırakma 14 Ekim4.9212.74
2.Elimi Bırakma 7 Ekim5.6515.04
1.Elimi Bırakma 30 Eylül6.2517.45
1.Elimi Bırakma 23 Eylül5.7916.41
1.Elimi Bırakma 16 Eylül5.4815.51
1.Elimi Bırakma 9 Eylül5.6617.26
1.Elimi Bırakma 2 Eylül4.7716.10
1.Elimi Bırakma 26 Ağustos3.9413.81
1.Elimi Bırakma 12 Ağustos4.7516.10
2.Elimi Bırakma 5 Ağustos4.0613.55
1.Elimi Bırakma 29 Temmuz3.7113.69
8.Elimi Bırakma 22 Temmuz1.897.54

Peki elimi bırakma dizisi ne zaman final yapacak ve bitecek? bu konuya cevap verebilmek için elimi bırakma dizisinin reytinglerini düzenli olarak devam etmesi gerekiyor Eğer sezon sonuna doğru dizisinin reytingleri düşerse büyük ihtimalle Haziran 2018 de elimi bırakma 40. bölüm civarında final yaparak ekrana veda edecektir. ancak eğer reytingleri bu ölçüde devam ederse Çok fazla düşmezse kalk gidelim dizisinde olduğu gibi TRT 1 elimi bırakma dizisine sezon finali yapacak daha sonra da 2. sezonu ile kaldığı yerden devam edecektir. Bu da yaklaşık bölüm sayısının ikiye katlanması yani 80. bölüme ulaşması anlamına geliyor.

Trt1 Elimi Bırakma Kaç Bölüm olacak Ne Zaman Final Yapıp Bitecek

Trt1 Elimi Bırakma Kaç Bölüm olacak Hangi Tarihte Final Yapacak Bitecek?

Kısacası Eğer elimi bırakma dizisi bu sezon sonuna kadar devam ederse 40. bölümde 2. sezon yayınlanırsa da 80 inci bölümde bitebilir ekrana veda edebilir. Elimi bırakma dizisi 2. sezonda da reytingleri alırsa ve dizi devam ederse Diriliş Ertuğrul’da olduğu gibi senelerce devam edebilir ve o zaman kaçıncı bölümde biteceğini yıllar geçtikçe yeni bölümlerle birlikte anlayabiliriz.

Sizlerde Elimi Bırakma dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? (12 Yorum)

  1. Ben fazla dizi seyretmeyen birisiyim bu konuda seçiciyim fakat elimi bırakma dizisini beğenerek ve severek izliyorum bence bitmesin zaten şu anda üçtane dizi izliyorum biriside elimi bırakma

  2. Bence devam etmeli çok başarılı bir yapım tam bir aile dizisi ve biz bi diziye çok bağlandikkat onlarla yatıp onlarla kalkiyoruz ben devam edeceğine inaniyorum

  3. Ben Elimi Bırakma dizisini seve-seve izliyorum.İn şa Allah bu diziye bitmek nasip olmaz.AminBen bu dizide Cenk rolündeki ALP NAVRUZ ÇOOOK SEVOYORUM.❤️❤️❤️❣️❣️❣️İyili varsın Alp❤️❣️SENİ SEVİYORUM❤️❣️

  4. Dizi reyting hesabına bakmadan devam etmeli. TRT’nin reyting kaygısı gütmesine gerek yok ki!
    Ailece izleyelim, güzel mesajlar vermeye devam etsin.

  5. Kesinlikle bitmesi lazım özellikle 10 sezon bitmesi lazım çünkü çok güzel bir dizi

Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2018