Elimi Bırakma Melis Neden Yok Diziden Neden Ayrıldı

Elimi Bırakma Melis neden yok diziden neden ayrıldı? Cemre Baysel’in oynadığı Melis karakteri Elimi Bırakma dizisinden ayrıldı. Show Tv ile anlaşmasını bitiren Cemre Baysel’in yeni projesi nedir ? 2019 2020 yeni dizisi belli oldu.

Elimi Bırakma Melis Neden Yok Diziden Neden Ayrıldı

Elimi Bırakma Melis Neden Yok ?

Show Tv’nin günlük dizisi Elimi Bırakma güzel reyting alıyor. Çekimlerine başlandığında ise dizi setinde Melis karakterini oynayan Cemre Baysel’in olmadığını gördük. Senaryoda mı Melis rolü yok ne oldu diye araştırdığımızda Elimi Bırakma dizisinden Cemre Baysel’in Show Tv’den ayrıldığını öğrendik.

Elimi Bırakma Melis Neden Yok ?

Elimi Bırakma Cemre Baysel Ayrıldı Yeni Projesi Nedir ?

Cemre Baysel 2019 2020 yeni projesi de belli oldu. Elimi Bırakma dizisinden ayrılan güzel oyuncu Ramo dizisi için imzaları attı. Günlük dizideki tempoya ayak uyduramadığını söyleyen Melis haftalık dizilerde boy gösterecek. Ramo dizisi de yine Show Tv’de yayınlanacak henüz yayın günü belli değil.

Elimi Bırakma Cemre Baysel Ayrıldı Yeni Projesi Nedir ?

Elimi Bırakma Melis neden yok diziden neden ayrıldı merak ediliyordu. Her gün yayınlanan dizilerde yoğun çalışma temposu olduğu için aynı kanalın farklı dizisinde çekimlere katılacak. Kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.

Elimi Bırakma Melis neden yok
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2019