Elimi Bırakma Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor 2019 2020 Tarihi

TRT 1 Elimi Bırakma yeni sezon ne zaman başlıyor 2019 2020 tarihi için açıklama yaptı. Dizinin fanatiklerinin takip ettiği Elimi Bırakma günlük dizinin bölümleri çekilmeye başlandı. Yeni sezonun başlama tarihi için de TRT 1 önemli açıklamalarda bulundu.

Elimi Bırakma Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor 2019 2020 Tarihi

Elimi Bırakma 2019 2020 Başlama Tarihi

Elimi Bırakma dizisi TRT 1 de günlük olarak yayınlanıyor. Uzun zamandır yayında olan ve iyi hit alan gün içi dizisi yine aynı saatinde TRT 1’de yayınlanacak. Merak edilen ise yaz tatilinde olan diziye dahil olan yeni oyuncular. Nihat Altınkaya’dan sonra Buse Meral ve Hazal Şenel de katıldı. Yeni sezonu ile TRT 1’de olacak oyuncuları alakalı konumuzda bulabilirsiniz.

Elimi Bırakma 2019 2020 Başlama Tarihi

Elimi Bırakma Yeni Bölüm Ne Zaman Başlıyor ?

Elimi Bırakma dizisi sosyal medyadan başlama tarihi ile alakalı önemli açıklama yaptı. Dizinin yeni bölümlerinin çekimlerine başlandığını açıklayan Üs Yapım eylül ayı içerisinde yeni bölümlerini vereceğini duyurdu. Günlük yayınlanan dizi olduğu için aşırı çekim ağırlığı bulunuyor. Bu yüzden de çekimlerine yazın ortasında başladık açıklamasını yönetmen mücahit Akyoldaş doğruladı.

Elimi Bırakma Yeni Bölüm Ne Zaman Başlıyor ?

Elimi Bırakma 2019 2020 yeni sezon yeni bölüm ne zaman başlıyor ne zaman yayınlanacak TRT 1 dizisi hakkında merak ettiklerinizi bize yorum yazarak iletebilirsiniz.

Elimi Bırakma dizisinin yayın tarihi belli oldu. TRT’nin yaptığı resmi açıklama sonucu 8 Eylül itibari ile dizinin ilk bölümü yayınlanmaya başlayacak ve yeni yayın sezonunu açacaktır. Büyük hasrette son haftaya girdik. Diziye katılan ve diziden ayrılanlar ile alakalı konumuzu da okumanızı öneriyoruz. Bizi eylülün üçüncü haftasına kadar bekletmeyen dizi yapımcılarına teşekkür ediyoruz.

Elimi Bırakma 2019 2020 yeni sezon yeni bölüm ne zaman başlıyor ne zaman yayınlanacak
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2019