Elite Dizisi Ne Zaman Başlayacak Nereden Nasıl İzlenir ?

Elite Dizisi ikinci sezonu ne zaman başlayacak yeni bölümleri nereden nasıl izlenir hangi kanalda yayınlanıyor ? Oyuncuları kimdir, konusu nedir ? 2. Sezonu hakkında hiç bir yerde bulamayacağınız Elite dizisi hakkındaki bilgileri konumuzdan takip edebilirsiniz.

Elite Dizisi Ne Zaman Başlayacak Nereden Nasıl İzlenir

Elite Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Tarihi

Milyonların beklediği Elite dizisinin çekimlerine başlandı. Merak edilen ilk sezon tanıtımının da yayınlanması ile birlikte heyecan arttı. Ülkemizde tek kanal üzerinden izleyebileceğiniz dizi ne yazık ki dublaj yapılmadan veriliyor. Dünyanın takip ettiği dizinin ilk fragmanında verilen bilgiye göre 6 Eylül 2019’da ikinci sezon ilk bölümü yayınlanacak.

Elite Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihi

Elite Dizisi Nereden Nasıl İzlenir ?

Aslen İspanyol dizisi olan Elite geçen sezonda dünyaya açıldı. Dijital platformları tercih eden Elite dizisi için ülkemizde yayın yapacak kanal Netflix olarak açıklandı. Geçen sezonun tüm bölümlerini yayınlayan Netflix alt yazılı olarak diziyi sunuyor. 6 Eylül itibari ile İspanya dahil aynı anda 100’den fazla ülkede aynı anda 2. sezon başlayacak.

Elite Dizisi Nereden Nasıl İzlenir

Elite Dizisinin Konusu Nedir ?

Elite dizisinin konusu ülkemizde yayınlanan Pis Yedili modelinde. İnternet dizisi ve yabancı çekimi olunca atraksiyon ve efektler ile çekim kalitesi çok daha üstündür. Tamamı ile +18 ile çekilmiş dizinin zaten Türk televizyonlarında yayınlanması mümkün değildir. Rtük engeline takılmadan sadece Netflix ya da türevi internet kanalları dışında ülkemizde yayınlanmayacak kadar şiddet içermektedir.

Elite Dizisinin Konusu Nedir

Elite Dizisinin Oyuncuları Kimdir ?

Dizinin baş rol oyuncularını sizlere kısaca tanıtmak istiyoruz.

Elite Dizisinin Oyuncuları Kimdir

Elite Samuel Kimdir ? ( Itzan Escamilla )

Yakışıklı baş rol oyuncusu 31 Ekim 1998 doğumludur. İspanya doğumlu Itzan daha önce Kablo Kızları, Victor Ros gibi ülkemizde de izlenmiş projelerde yer almıştır.

Elite Samuel Kimdir ( Itzan Escamilla )

Elite Guzman Kimdir ? ( Miguel Bernardeau )

12 Aralık 1992 doğumlu İspanyol aktördür. Valencia’lı olan ünlü oyuncu İngiltere’de oyunculuk eğitimi almıştır. 2016 yılında başladığı oyunculuk hayatında Cuéntame cómo pasó, (2016), Inhibidos, (2017), Sabuesos, (2018), Élite (2018–) gibi önemli diziler rol almıştır.

Elite Guzman Kimdir ( Miguel Bernardeau )

Elite Christian Kimdir ? ( Miguel Herrán )

25 Nisan 1996 yılında Malaga’da doğmuştur. 2016 yılında en iyi yeni aktörü ödülüne laik görülmüştür. ilk rol aldığı rpje 2015 Nothing in Return Darío ile başlamış
2016 Nomeolvides Director Assistant Short film
2016 1898, Our Last Men in the Philippines Soldado Carvajal
2017 The Invisible Guardian Miguel Ángel
2018 Some Time Later Ray

Elite Christian Kimdir ( Miguel Herrán )

gibi projeler ile bir yenisi Elite oyuncuları arasına katılarak yapmıştır. Genç aktöre hayatında başarılar diliyoruz.

Elite Nano Kimdir ? ( Jaime Lorente Lopez )

12 Aralık 1991 doğumlu’dur. İspanyol aktör Elite dizisi oyuncuları arasında baş rol oynamaktadır. Nano bu rolden önce dizi projesinde yer almamıştır. Film aktörü olarak tanıdığımız Lopez’in rol aldığı filmleri hatırlamak gerekir ise

  • 2016 Historias románticas (un poco) cabronas – David
  • 2018 Everybody Knows Luis (Peluquero joven)
  • 2018 Gun City León
  • 2018 Bedspread Fran Kısa Film
  • 2019 ¿A quién te llevarías a una isla desierta? Marcos isimleri ile bilinmektedir.

Elite Nano Kimdir ( Jaime Lorente Lopez )

Elite 2. sezon ne zaman başlayacak nereden nasıl izlenir yeni bölümleri hangi kanalda yayınlanıyor ? İnternet dizisi olarak ülkemizde resmi yayın yapan Elite dizisi oyuncuları kimdir ?^Elite baş rol oyuncuları olan Guzman, Samuel, Christian ve Nano kim? İspanyol oyuncular hakkında detayları konumuzda bulabilirsiniz.

Elite 2. sezon ne zaman başlayacak nereden nasıl izlenir yeni bölümleri hangi kanalda yayınlanıyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2019