Elvis Presleyin kızı Lisa 3. Evliliğini kiminle yapmıştır? John Trovolta Mel Gibson

23 Mart 2019 günü Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan sorular ve cevapları. Elvis Presleyin kızı Lisa Marie Presley, Michael Jackson’dan ayrıldıktan sonra 3. Evliliğini kiminle yapmıştır? John Trovolta Mel Gibson Nicolas Cage Cevap: Nicolas Cage

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 23 Mart akşamı sorulan Elvis Presley’in kızı Lisa Marie Presley, Michael Jackson’dan ayrıldıktan sonra 3. evliliğini kiminle yaptı? Cevap: D: Nicolas Cage
A: John Travolta
B: Mel Gibson
C: Kevin Costner
D: Nicolas Cage

Hangisinin göbek deliği vardır? Balina Kanguru Komodo Ejderi Doğru cevap BALİNA olacaktır. Hangisinin göbek deliği vardır?
A)Ornitorenk B)Komodo ejderi C)Balina D)Kanguru
Doğru Cevap: C)Balina

Hangisinin göbek deliği vardır? Balina

Aslen Malatyalı olan 25 yaşındaki Mertcan Bilici, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Okan Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü son sınıf öğrencisi olan Mertcan Bey, aynı zamanda basketbol ve futbol maçlarında “anonsör” olarak çalışıyor.
Mertcan Bilici kim milyoner olmak ister

Aslen Adanalı olan Nilüfer Kalafatçıoğlu, sahne adıyla Nil Karataş olarak biliniyor. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü mezunu olan Nilüfer Hanım, İstanbul’da solist olarak çalışıyor. İki “maxi single” çıkartmış olan Nilüfer Kalafatçıoğlu, yarışmaya keyif almak için katıldığını söylüyor.

Otomobilde bulunan hız sabitleyiciyi bulan Ralph Teedor 5 yaşından beri nasıl? Görme Engelli Duyma engelli Bacakları yok Kolları yok Otomobillerde bulunabilen “hız sabitleyici cihaz”ın 1945’te ilk patentini alan Ralph Teetor, 5 yaşından beri hangi durumdadır?  Cevap: A) Görme engellidir

Otomobilde bulunan hız sabitleyiciyi bulan Ralph 5 yaşından beri nasıl? A)Görme engellidir B)Duyma engellidir C)Bacakları yoktur D)Kolları yoktur.. Doğru Cevap: A)Görme engellidirOtomobilde bulunan hız sabitleyiciyi bulan Ralph 5 yaşından beri

Hangi yönetmen kazandığı tüm oscar ödüllerini En İyi özgün senaryo dalında almıştır?
A- Quentin Tarantino
B- Clint Eastword
Hangi yönetmen kariyeri boyunca kazandığı tüm Oscar ödüllerini En iyi özgün Senaryo dalında almıştır sorusunun cevabını vereceğiz.. A- Quentin Tarantino

1984 Adapazarı doğumlu olan 35 yaşındaki Zeynep Özdemir, yarışmaya Sakarya’dan katılıyor. Mimar Sinan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Zeynep Hanım, özel bir okulda Türk dili ve edebiyatı öğretmeni olarak görev yapıyor. Zeynep Özdemir, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla hayvan dostu bir kafe açmak istediğini söylüyor.

Tokyoda bir açık artırmada 3.1 milyona satılan 278 kilo olan balık hangisi Ton balığı Orkinos olarak bilinir. Tokyo’daki balık pazarında 278 kilogramlık orkinos, yapılan açık artırmada 3.1 milyon dolara satıldı. Rekor kırıldı.

73 yaşındaki Leyla Taluy, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Leyla Hanım, uzun yıllar avukat olarak çalışma hayatına devam etmiş. Şu anda bir şirketin hukuk müşavirliğini yapan Leyla Taluy, yarışmamıza kendini denemek için katıldığını söylüyor.

Leyla Taluy kim milyoner olmak ister
Kedinin ön ve arka patilerinde kaçar parmak vardır? Doğru cevap: Kedilerin ön ayaklarında 5, arka ayaklarında 4 parmak bulunur.
Sağlıklı evcil bir kedinin ön ve arka patilerinde kaç parmağı vardır? Cevap: Önde 5 Arka 4
A: Önde 4 arkada 5
B: Önde 6, arkada 5
C: Önde 5, arkada 4
D: Önde 5, arkada 6
Doğru cevap: Önde 5, arkada 4 (C)

Aslen Giresunlu olan 19 yaşındaki Hazel Berfu Kaya, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü öğrencisi. 2009 yılından beri profesyonel futbol oyuncusu olan Berfu Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla Barselona’ya gitmek istediğini söylüyor.
Kedinin ön ve arka patilerinde kaçar parmak vardır

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2019