Emrah 2019-2020 Yeni Dizisi Nedir? Hangi Kanalda Kiminle Başrolde Oynayacak?

Emrah Erdoğan Ekranlara Geri Dönüyor! Emrah 2019-2020 Yeni Dizisi Nedir? Hangi Kanalda Kiminle Başrolde Oynayacak? En son oynamış olduğu aşk ve mavi dizisinde Ali karakterini canlandıran Emrah diziden olaylı bir şekilde ayrılmış ve Emrah’ın ayrılmasından sonra aşk ve mavi dizisi erken final yapmak zorunda kalmıştır. Emrah’ın dizinin ayrılmasından hemen sonra yurt dışına gideceğim konuşulduğu ancak Emrah yurt dışına gitmedi bir süre Bodrum’da tatil yaptıktan sonra geçtiğimiz günlerde İstanbul’a geri döndü.

Gazetecilerin Emrah’a soruları arasında yeni bir dizi projesi var mı herhangi bir filmde oynayacak mısın sorusuna bir proje var bu yüzden İstanbul’a geri döndüm açıklaması yapmasıyla birlikte Emrah’ın 2019-2020 yıllarında oynayacağı dizi nedir Emrah’ın yeni dizi projesi belli oldu mu kimlerle baş rolde oynayacak sorular lak edilmeye başlandı.

Emrah 2019-2020 Yeni Dizisi Nedir? Hangi Kanalda Kiminle Başrolde Oynayacak?

Emrah dizilerin aranan oyuncularından birisi, aşk ve mavi dizisinin oldukça yüksek izlenme oranlarına kavuşmasını nedenlerinden birisi de Emrah’ın bu dizide yer almasıydı. ancak hem Emrah’ın yüksek ücret talebi hem de burcu kıratlının evlilik için diziden ayrılmak istemesi nedeniyle aşk ve mavi dizisi kısa sürede erken final yapmak zorunda kalmıştır.

Emrah Erdoğan 2019-2020 Yeni Dizisi Hangi Kanalda Kiminle Başrolde Oynayacak?

Aşk ve mavi dizisinden sonra Emrah yeni dizisi henüz belli olmaz ancak ilerleyen günlerde Emrah’ın oynayacağı yeni dizi projesinin büyük ihtimalle yapımcılar tarafından açıklanması bekleniyor. Emrah’ın oynayacağı dizinin kanalı ve başrol oyuncuları belli olmasa da ilerleyen günlerde 2019-2020 sezonunda Emrah’ın oynayacağı yeni dizinin detaylarını Sizlerde Bu sayfada paylaşmaya devam edeceğiz.

Son olarak Aşk Ve Mavi dizisinin başrolünde yer alan Emrah Erdoğan, Diziden ayrıldıktan sonra Bodrum’a yerleşmişti. Yaşamını Bodrum’da sürdüren şarkıcı ve oyuncu Emrah Erdoğan, eşi Sibel Erdoğan ile önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a dönen Nişantaşı’nda soruları cevaplayan usta oyuncu, gazetecilerin “yeni bir proje var mı” sorusunun üzerine “İstanbul’a yeni bir proje için geldim, yakında detaylarını duyuracağız” cevabını verdi..

Yorum 6

 1. Naime says:

  Emrah ım 4 gözle Bekliyoruz

 2. Eda says:

  Emrah yeni dizilerini bekliyoruz

 3. Şennur says:

  Yeni dizisini merakla bekliyoruz.emrah bey

 4. Aysegul says:

  Emrah dizilere hiç yakışmıyor sevmiyorum onu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version