En Zayıf Halka Başvuru Formu Katılım Şartları. Nasıl Yarışmacı Olunur Tüyolar

Çarşamba günlerinin sevilen yarışma programı En Zayıf Halka başvuru formu yayınlandı. Online başvuru yapabileceğiniz yarışma programında nasıl yarışmacı olunur? Sadece form doldurup beklemeniz yeterli değil. Doldurduğunuz formda dikkat edilmesi gereken alanlar katılım şartlarından daha önemli. İşte En Zayıf Halka programında yarışmacı olmak için tüyolar.

En Zayıf Halka Başvuru Formu Katılım Şartları. Nasıl Yarışmacı Olunur Tüyolar

En Zayıf Halka Nedir, Nasıl Oynanır ve Ödül Ne Kadar?

En Zayıf Halka yarışma programında yarışmacılar her etap bir grup halinde hızlı bir şekilde İpek Altınbaşak’ın sorularını cevaplamaya çalışıyor. Her etapta doğru bilinen soru doğrultusunda ödül kazanıyorlar. Her bir etapta sorulara en çok yanlış cevap veren veya yarışmacılar tarafından en zayıf halka olarak görülen yarışmacı, diğer yarışmacıların oylamasıyla oyundan ödül kazanamadan çıkıyor. İlk 7 etapta 7 yarışmacı eleniyor ve 8. etap final etabı oluyor. Bu etapta finale kalan 2 yarışmacıya arka arakaya 5’er soru soruluyor. En fazla soruya doğru cevap veren yarışmacı 8 etap boyunca elde edilen parayı ödül olarak kazanıyor.

En Zayıf Halka Başvuru Formu

Profesör Doktor İpek Altınbaşak’ın sunduğu bilgi yarışması programına başvuru formunu doldurarak katılabilirsiniz. Ancak burada önemli bir nokta bulunuyor. Binlerce kişi bir gecede alabileceği seksen bin TL’nin hayalini kuruyor. Her gün yüzlerce başvuru formu doldurulup yollanıyor. Neden sizin doldurduğunuz form seçilmeli? Bir gece ATV’de program yapmanın gider maliyeti çok yüksek. Elde edilen reytingler oranında reklam ücretleri toplanması gerekiyor. Arkasında çalışan yüzlerce kişi ATV kanalına emek verip reytingleri takip eder iken diğer yandan ise film dizi program yapımcılarına yüksek mevlalar ödeniyor. Çok riskli ve zor bir iş olan televizyonculuk sektörünün işi şansa gelecek bir iş değil. Sizin başvuru formu doldurup öyle şansa yarışmacı olur muyum diye düşünmeniz hüsran ile sonuçlanacaktır.

En Zayıf Halka Başvuru Formu

En Zayıf Halka Nasıl Başvuru Yapılır ?

Form içerisinde resmi bilgilerinizi doğru olarak doldurunuz. Aksi takdirde kazansanız bile ödeme alamayabilirsiniz. Resmi bilgiler sadece sizin gerçekliğinizi sorgular. Yarışmacı olmak istiyorsanız lütfen kendinizi bir cümle ile anlatınız alanı ile başlar. Kendinizi en özgün ve etkileyici şekilde abartmadan anlatmanız gerekir. Bu alana normal bir sıradan insan ya da işçiyim gibi cümleler kurmanız direk elenmeniz anlamındadır. Daha yaratıcı özgün tanımlamalar bulmalısınız. Hobi ve özel yetenekleriniz var mı sorularına cevap vermeden önce düşünün. Eğer siz başvuru formlarını değerlendiren birimde olsaydınız nelere dikkat ederdiniz ne cevaplar sizi tatmin ederdi ? Tüm tv kanalları reyting üzerine kuruludur. Sizin kanala reyting katabilecek kabiliyetiniz olduğunu onlara özetçe gösterin.

En Zayıf Halka Nasıl Başvuru Yapılır

En Zayıf Halka Nasıl Yarışmacı Olunur ?

Önce başvuru formunu baştan aşağı okuyun. Doldurmak için zamanınız var sınavda değilsiniz. Bir gün boyunca başvuru formundaki özel soruları düşünün. Yarışmanın sizden ne istediğini anlamaya çalışın. Yalnız bunları yaparken yalan beyanlarda bulunmayın. Sadece formunuzu inceleyecek jüri ekibinin beklentisine uygun olan özellikleriniz ile formu doldurun. Bizim size önerimiz formu okuyun bir gün sonra doldurun. Göndermeden önce kendinizi jüri üyesi gibi görüp inceleme yapın. Siz olsaydınız bu formu yarışmacı adayı seçip ATV stüdyolarına çağırır mıydınız, aradığınız kişi der miydiniz? Cevabınız evet ise düşünmeden formu gönderin. Bol şans diliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.