En Zayıf Halka Dr. Zafer, Ödülü Diğer Yarışmacılarla Paylaştı

26 Ağustos 2019 Pazartesi günü yayınlanan En Zayıf Halka yarışma programında Dr. Zafer bey yarışmayı kazandı ve ödülü diğer yarışmacılarla paylaştı. O anlarda Zafer bey ne dedi? Dr. Zafer kimdir?

En Zayıf Halka Dr. Zafer, Ödülü Diğer Yarışmacılarla Paylaştı

Finale Kimler Kaldı?

Sunuculuğunu Prof. Dr. İpek Altınbaşak Farina ‘nın yaptığı ATV ‘de yayınlanan yarışma programı En Zayıf Halka, 9 yarışmacıyla oynanıyor ve 8 etaptan oluşuyor. Toplamda en yüksek ödül 80 bin TL. En Zayıf Halka’nın 26 Ağustos 2019 yarışmacıları Zafer, Aysen, Bahadır, Yasin, Ümmehan, Furkan, Mehmet, Kader ve Tuna beyden oluşuyordu. Pazartesi akşamı yayımlanan son bölümde finale Zafer ve Tuna kaldı. 5’te 5’le yarışmayı kazanan Dr. Zafer bey aldığı ödülü ne yaptı? Yarışma sonunda kimsenin beklemediği birşey gerçekleşti.

Ödülü Tüm Yarışmacılarla Paylaştı

Zafer bey, yarışmayı kazandı ama ardından şu cümlelerle herkesin gönlünü feth etti:

Kazandığım bu parayı beraber yarıştığım arkadaşlarla paylaşacağım, beraber yarıştığım arkadaşlarla finale geldik, buraya gelmemizde onlarında payı var bu yüzden kazandığım ödülü diğer arkadaşlarla da paylaşacağım. Arkadaşlarımın buradan elini boş ayrılmasına gönlüm razı olmadı. Benim için önemli olan para değil yarışmayı kazanmaktı.

diyerek yarışmada daha önce hiç görüşmemiş bir davranış sergilerdi.

En Zayıf Halka Dr. Zafer Kimdir?

Zafer bey 45 yaşında, doktor ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Hakkında şuan için tüm bildiklerimzi bu kadar…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2019