En Zayıf Halka Kim Kazandı? 26 Ağustos 2019

En Zayıf Halka 26 Ağustos 2019 Pazartesi Kim Kazandı? Sunuculuğunu Prof. Dr. İpek Altınbaşak Farina ‘nın yaptığı ATV ‘de yayınlanan yarışma programı 9 yarışmacıyla oynanıyor ve 8 etaptan oluşuyor. Toplamda en yüksek ödül 80 bin TL. En Zayıf Halka 26 Ağustos 2019 Yarışmacıları Zafer, Aysen, Bahadır, Yasin, Ümmehan, Furkan, Mehmet, Kader ve Tuna bey. Pazartesi akşamı yayımlanan son bölümde yarışmayı kim kazandı ve ne kadar ödül aldı?

En Zayıf Halka 26 Ağustos Kim Kazandı ?

En Zayıf Halka Kim Kazandı? 26 Ağustos 2019

Yarışmacılarda Nezaket Üst Seviyedeydi

Zafer, Aysen, Bahadır, Yasin, Ümmehan, Furkan, Mehmet, Kader ve Tunabeyin yarışmacı olduğu günde son 3 yarışmacıdan en zayıf halka olarak Zafer ve Tuna beyin oylarıyla Furkan seçildi. İleyenler ilginç bir yarışma gününe tanık oldular. Yarışmacılar genel olarak çok başarılılardı ve elenenler bile yarışmayı Zafer beyin kazanmasını temenni ettiler. Zafer beyin genel kültürü dikkatleri çekti. Hem soruların büyük bir bölümünü bilmesi hemde yarışma sonundaki sürprizi çok değerliydi.

Finali Zafer ve Tuna beyler oynadılar. Kasada biriken para miktarı 15 bin TL ‘ydi. Yarışmacılara sırasıyla 5’er soru soruldu. Son soruya kada riki yarışmacıda hata yapmadı. Son soruda Tuna bey soruyu bilemedi ve sıra Zafer beye geldi. 5’te 5 yapan Zafer bey yarışmayı ve 15 bin TL para ödülünü kazanan kişi oldu.

En Zayıf Halka Yarışması

Ödülü Tüm Yarışmacılarla Paylaştı

Zafer bey, yarışmayı kazandı ama ardından şu cümlelerle herkesin gönlünü fethetti:

Kazandığım bu parayı beraber yarıştığım arkadaşlarla paylaşacağım, beraber yarıştığım arkadaşlarla finale geldik, buraya gelmemizde onlarında payı var bu yüzden kazandığım ödülü diğer arkadaşlarla da paylaşacağım. Arkadaşlarımın buradan elini boş ayrılmasına gönlüm razı olmadı. Benim için önemli olan para değil yarışmayı kazanmaktı.

diyerek yarışmada daha önce hiç görüşmemiş bir davranış sergilerdi.

En Zayıf Halka Nedir, Nasıl Oynanır ve Ödül Ne Kadar?

En Zayıf Halka yarışma programında yarışmacılar her etap bir grup halinde hızlı bir şekilde İpek Altınbaşak’ın sorularını cevaplamaya çalışıyor. Her etapta doğru bilinen soru doğrultusunda ödül kazanıyorlar. Her bir etapta sorulara en çok yanlış cevap veren veya yarışmacılar tarafından en zayıf halka olarak görülen yarışmacı, diğer yarışmacıların oylamasıyla oyundan ödül kazanamadan çıkıyor. İlk 7 etapta 7 yarışmacı eleniyor ve 8. etap final etabı oluyor. Bu etapta finale kalan 2 yarışmacıya arka arakaya 5’er soru soruluyor. En fazla soruya doğru cevap veren yarışmacı 8 etap boyunca elde edilen parayı ödül olarak kazanıyor.

15 bin TL ödülü kazandığı halde diğer yarışmacılarla paylaşan Dr. Zafer beyi tebrik ederiz.

En Zayıf Halka Başvuru Formu Katılım Şartları. Nasıl Yarışmacı Olunur Tüyolar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2019