En Zayıf Halka Sunucusu İpek Altınbaşak Farina Kimdir? Evli Mi?

En Zayıf Halka Sunucusu İpek Altınbaşak Farina kimdir? Evli mi, eşi kim? Kaç Yaşında? Aldığı ödüller ve eğitim geçmişi nedir? Daha önce nerede oynuyor ya da sunuculuk yapıyordu? En Zayıf Halka büyük ödül ne kadar ?

En Zayıf Halka Sunucusu İpek Altınbaşak Farina Kimdir

En Zayıf Halka Yarışmasının 2015’te ki Sunucusuydu

İpek Altınbaşak Farina’nın sunacağı ATV’nin yarışma programı 2019 yazında başladı. Bu yarışmayı 2015 yılında yine İpek Hanım sunuyordu. 2016 yılında Baybars Altuntaş’ın sunumu ile izlediğimiz En Zayıf Halka yeteri reyting toplayamadığı için yayından kaldırılmıştı. Kısa bir ara veren yarışma programı 2019 yaz sezonu için kolları sıvadı. Weakest Link programının Türkçe versiyonu olan “En Zayıf Halka” yarışması ATV ekranlarında çarşamba günleri 20:00 itibari ile ekranlara gelecek. Yeteri reyting toplaması durumunda yarışma programı kış sezonunda da devam edecek.

En Zayıf Halka Sunucusu İpek Altınbaşak Farina Kimdir?

İpek Altınbaşak Farina 1968 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul’da Notre Dame de Sion Fransız Kız Lisesini bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Amerika Birleşik Devletlerinde, West Georgia University’de MBA eğitimini tamamladı. MBA’in ardından Türkiye’ye döndü ve Unilever A. Ş. Gıda grubunda çalışmaya başladı. Unilever A.Ş.’de Pazarlama Marka Müdürü olarak ve Komili Holding A.Ş.’de Pazarlama ve Yeni Ürün Geliştirme Direktörü olarak çalıştı. 2004 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Pazarlama doktorası yaptı. 2005 yılına kadar Unilever Grubunda çeşitli görevlerde çalışan İpek Altınbaşak Farina, 2005 yılında Bahçeşehir Üniversitesine geçerek Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Yüksek Lisans Program Koordinatörü olarak görev yapmaya başladı. Halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı olarak görev yapan İpek Hoca, yeni nesillere bildiklerini aktarmaya devam etmektedir.

En Zayıf Halka Sunucusu Kimdir 2019

Aldığı Ödüller

International Conference on Marketing, Business and Trade (ICMBT 2015) Title;“Identifying The Needs Of Gen By Exploring Their Values Systems A Qualitative Study.” October 15,2015.Barcelona, Spain.

İpek Altınbaşak Farina Evli Mi?

En Zayıf Halka’nın sunucusu İpek Altınbaşak, FC-Farina Consulting’in kurucusu ve Helix Yönetim Danışmanlık Şirketinin ortağı Farina Giuseppe ile evlenmiş ve adı İpek Altınbaşak Farina olarak değişmiştir.

En Zayıf Halka Yarışma Kuralları ve Büyük Ödül

9 Yarışmacı yerlerinde hazır bulunur. Bilgi yarışmasında sorulan sorulara dokuz yarışmacı birlikte cevap verirler. Her turda ise bir yarışmacı, yarışmacılar arasında yapılan oylama ile elenir. En bilgili iki yarışmacı finale kalır. Statrejik olarak bazı durumlarda rakiplerini de eledikleri olur. Survivor tarzı hayatta kalma mücadelesi veren son iki finaliste En Zayıf Halka sunucu İpek Altınbaşak Farina beş soru soruyor. En çok doğru yanıtı veren yarışmacı büyük ödül 80 bin TL ‘nin sahibi olamıyor maalesef. 😑 Bu miktar alınabilecek en yüksek ödül rakamı. Yarışmayı kazanan kişi ise 8 etap boyunca toplanan para ödülü ne kadar ise onu ödül olarak alabiliyor.

En Zayıf Halka Yarışma Kuralları

Profesör Doktor İpek Altınbaşak Farina kimdir makalemizde yazdıklarımız dışında merak ettikleriniz nelerdir? Yorumlar kısmından yazarsanız aktif editör ekibimiz her sorunuza anlık cevap verecektir. En Zayıf Halka Başvuru Formu ve Katılım Şartları öğrenmek için /en-zayif-halka-basvuru-formu-katilim-sartlari/ bağlantımıza giderek ilgili konuyu okuyunuz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.