Enes Batur Evlendi mi? Enes Batur kiminle evlendi? Tulu Bacı kimdir?

Enes Batur Evlendi mi? Enes Batur kiminle evlendi? Tulu Bacı kimdir?

Fenomen Youtuber Enes Batur bir süredir evleneceğini söylüyordu takipçi sayısının 10 milyon olması halinde kendi kendine evleneceği sözünü veren ünlü Youtuber Enes Batur evleneceği açıklamasını defalarca yapmıştı ancak takipçileri Enes Batur’un evleneceğine bir türlü inanmıyordu. Enes Batur takipçilerinin güvenini kazanmak için düğün davetiyesini paylaştı ancak o bile takipçilerini ikna etmedi ancak Enes Batur Dün akşam Tulu Balcı ile nikah masasına oturarak hayatlarını birleştirdiler. Bu mutlu anlarını ise Enes Batur sosyal medya üzerinden  yayınladığı resimlerle takipçileriyle paylaştı.

Ünlü Youtuber Enes Batur’un evlendiğine inanmayan takipçileri Enes Batur evlendi mi? Enes batur kiminle evlendi? Enes Batur Ve Tulu Bacı evlendi mi? Tulu Bacı kimdir? Enes Batur evlendi mi? gibi soruları sormaya başladı.

Ünlü Youtuber Enes Batur bir süredir sosyal medya hesapları üzerinden evleneceğine dair paylaşım yapıyordu takipçileri bunan inanmıyordu ancak Ünlü Youtuber Enes Batur, dün akşam sevgilisi Tulu Bacı ile evlendi. Enes Batur’un evlilik paylaşımları, takipçilerini inandırmak  için yeterli olmadı….Evleneceğini duyurup düğün davetiyesini paylaşan Enes Batur, Tulu Bacı ile evlendi. Dün akşam gerçekleşen bir törenle dünya evine giren Batur, düğün fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Enes Baturun Eşi Tulu Bacı ( Tulu Batur ) Kimdir?

Ünlü Fenomen youtuber Enes Batur’un sevgilisi Tulu Balcı 1990 yılında Kıbrıs’da doğmuştur. Annesinin adı Denisa babasının adı ise Cem Bacı’dır. Babası türk annesi ise yabancı uyruklu olan Talu Bacı Enes Batur ile dünya evine girmiştir. Eğittim durumu İstanbul Üniversitesi Konservatuar bölümünde okumaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019