Enes Batur Filmi Rap Bir nedeni mi var Bir sebebi mi var Ara sıra dolu yağar ara sıra kar

Enes Batur Film Müziği rap şarkısı Bir nedeni mi var Bir sebebi mi var Ara sıra dolu yağar ara sıra kar sözlere apayrı bir his verecek.. Peki nerden çıktı bu şarkı diyenler olacak. bunu diyecekleri tahmin edersiniz sitemizden içerik alan arkadaşlara sözüm elbette. Ha bu arada 2017 de yaptınız bari 2018 çalıp çırpmayın diyeceğim ama nafile sanırım..

Neyse bi şarkımıza bakalım.. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi fragmanını izledim, ne yalan söyleyim çok beğendim.. Film Müziği Bir nedeni mi var Bir sebebi mi var Ara sıra dolu yağar ara sıra kar diye devam eden rap şarkı çok güzel geldi ve bilinmedik veya çok az insanın defalarca dinlediği bu güzel şarkıyı şimdi tüm Türkiye merak edecek.

İddia ediyorum ve Buraya not alıyorum şuan 6 milyon izlenmiş olan Burak King – Yanıyoruz rap şarkısı Enes baturun filmimden sonra 25 milyonu geçecektir diye düşünüyorum ve bu konuda iddialıyım. Enes Batur Film Müziğini yapan Burak King Yanıyoruz rap şarkısı çok sevilip merak edilecek ve çok tutacak. Ben buraya sözlerini de yazıyorum..

Bir nedeni mi var? Bir sebebi mi var?
Ara sıra dolu yağar, ara sıra kar
Bi’ garezi mi var bana arıyorum hep?
Cinayet, varsa delili de var!
Delili de var, delili de var!

Yanıyorum ah!
Her dolunaya bir de sabah
Ekle yarim kahrıma kah!
Kal gitme özrün kabahat

E yanıyoruz ah!
Her dolunaya bir de sabah
Ekle yarim kahrıma kah!
Kal gitme özrün kabahat

Sebebi ben miyim sorularının?
Oluru yoksa da boş yere yorulmayalım
Cevabı ben miyim sorduğun sorularının?
Oluru yoksa da boş yere yorulmayalım

Enes Batur Filminin Tanıtım Fragmanı:

Enes Batur Film Müziği Bir nedeni mi var Bir sebebi mi var Ara sıra dolu yağar ara sıra kar şarkısını söyleyen Burak King ve şarkısı Yanıyoruz orjinal müziği

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2017