Enes Batur ve Başak Karahan Neden Ayrıldı Geri Barıştılar mı?

Youtuber deyince akla gelen en önemli isimlerden birisi kuşkusuz Enes Batur.. Onun uzun süredir sevgilisi olan Başak Karahan ile seviyeli ilişkileri kız istemeye söz kesmeye nişan ve düğüne döner mi diye beklerken birde duyduk ki Enes Batur ve Başak Karahan ayrılmışlar. Yok artık dedik, bu kadar video çekip ayrılınır mı yahu dedik ama dinleyen olur mu bilmiyoruz..

Enes Batur ve Başak Karahan yaklaşık 3 yıllık arkadaşlıkları boyunca hem iş yaptılar birlikte hemde sevgili oldular. Birçok radyo ve televizyon programına birlikte katıldılar. Beyaz show da tüm türkiye onları izledi. Yaklaşık 8 milyon takipçisi olan Enes Batur sevgilisi Başak Karahandan ayrıldığını yine bir youtube videosu ile duyurdu..

Enes Batur ve Başak Karahan sonunda ayrılmışlar. Hemde yaklaşık bir ay önce. Bir aydır farklı yorumlar gelmesi üzerine Enes Batur zorunlu bir açıklama yapmak durumunda kalmış ve çektiği video ile herşeyi açıklamış. Özellikle Başak Karahan kendisinden habersiz arkadaş ortamlarına gidince neden sevgilini yalnız bırakıyorsun neden sen yanında değilsin tarzındaki eleştiriler bunaltınca bu videoyu çekmiş Enes Batur.

Enes Batur ve Başak Karahan Neden Ayrıldı Geri Barıştılar mı? İşte cevap

Enes Batur ve Başak Karahan Neden Ayrıldı Barıştılar mı

Başak Karahandan ayrılan Enes Batur son dönemde hem abone sayısı ile herkesin dikkatlerini üzerine çekmişti hemde filmi ile tüm ülkede izlenmiş oldukça iyi hasılat elde etmişti. Bu ayrılık hiç yakışmadı bizce.. Bu arada bazı bilgiler de duyduk. Enes Batur ve Başak Karahan ilgi çekmek için mi böyle bir ayrılık olayı ortaya attılar diye sosyal medyada sorular sorulsa da bizce Enes Baturun böyle bir ilgiye ihtiyacı yok.

Ancak Enes Batur ve Başak Karahan bir süre sonra konuşarak aralarındaki sorunları çözüp yeniden barışacaklarına inanıyorum. Enes Batur ve Başak Karahan bu ülkede milyonlarca gence örnek olma adına seviyeli ilişkilerini çok önemli bir sorun yokken bırakmamalılar. Yeniden barışacakları günü bekliyoruz. Şimdilik hoşçakalın, sizde yorumunuzu aşağı yazın lütfen..

Son Dakika: Enes Batur ve Başak Karahan ilişkisinde yeni bir gelişme yaşandı dün akşam.. Enes Batur ve Başak Karahan bir kafede çay .çerken görüntülendi ama Enes Batur görüntüleri rica ederek sildirdi. Büyük ihtimalle aralarındaki sorunları çözmek için biraraya gelen ikili bakalım önümüzdeki günlerde barışacaklar mı yeni bir gelişme olacak mı takip ediyoruz ve sizlere anında yazacağız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Enes Batur ve Başak Karahan Neden Ayrıldı Geri Barıştılar mı? (63 Yorum)

 1. enes abinin kendi hayatı
  ayrılıp ayrılmayacağına o karar verir berki barışmak istemiyor sizene ya
  kimsenin hayatına karışamasınız
  enes abi bu kötü yorumları yapanlar adına ben özür dilerim
  ismim gizli kalsın

 2. Biz enes abiyle başak ablanın tekrar barışacağını bilyoruz onlar birlikteyken güzel onları birlikteyken daha çok seviyoruz

 3. Bence geri barişmiyacaklar çünkü ENES BATUR GERÇEK KAHRAMAN Filminde başka bir kızı öptü. Onların Düğün Videosu bile var

 4. Bence enes batur ve başak karahan birbirlerine yakışıyorlardı ama enes abi başak ablanın ayrılması şaka seninki gerçek oldu neden neden ????????

 5. Ya sizin bi karı kocadan farkınız yoktu, doğrusu hiç yakıştırmadım inşallah tekrar barışırlar

 6. Siz film çektiniz vidyo çektiniz yani bence ayrımasaydınız. Ben filmi bizide izledim çok güzl

 7. Hani uzakta olsa da iyi olacağını nefes aldığını bilmek iyi gelir ya insana işte senin iyi olduğunu bilmek mutlu ediyor beni enes batur sungurtekin

 8. İnsanların hayatına saygı duyun bi yeter yaa o da insan bi rahat bırakın nefes alsın onun yaptığı işe saygınız olsun ama siz ne anlarsınız dimi özel hayatan sizin anladığınız dedikodu yapmak herşeye burnunu sokmak yazık değil mi insanların özel hayatına karışmayın yeter be yeter yazık be yazıklar olsun

 9. Enes filminde reynöenle başak öpşüşmüş o yüzden ayrılmışlar ama zaten iLemiyodım üzüldüm

Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2018