Enes Batur’un filmi ne zaman yayınlanacak? Gerçek Kahraman filmi tarihi…

Enes Batur’un filmi ne zaman yayınlanacak? Gerçek Kahraman filmi tarihi…

Türkiye’ye ismini çektiği yotube videoları ile tanıtan  Enes Batur yeni filminin çekimlerine başladı. Peki ama Enes Batur Gerçek Kahraman filmi ne zaman vizyona girecek? İşte Gerçek Kahraman sinema yayın tarihi.

Geçtiğimiz yıl Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi ile beyaz perdeye adım atan Enes Batur, ikinci filminin hazırlıklarına başladı. Türkiye’nin en fazla aboneye sahip YouTuber’ı olan Enes Batur beyaz perdede de önemli bir başarı yakalamış çok izlenen 10 filminden biri olmayı başarmıştı. Enes Batur’un aynı başarıyı devam filmiyle devam ettirip ettiremeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Enes Batur Gerçek Kahraman ne zaman vizyona girecek?

Oyuncu kadrosunda Altan ErkeklKanbolat Görkem Aslan ve Damla Aslanalp gibi tanınmış simaların bulunduğu yönetmenliğini Doğa Can Anafarta ‘ nın üsltlendiği Enes Batur Gerçek Kahraman dizisi 31 Mayıs’ ta seyirci ile buluşturulacağı bilinmektedir.

Enes Batur Kimdir?

Enes Batur 9 Nisan 1998 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Enes Batur’un asıl adı, Enes Batur Sungurtekin’dir. Babası Polis, annesi ise Hemşiredir. Enes Batur Youtube’da bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme videoları ile üne kavuştu.Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitimini süren Enes Batur’un Sosyal medyada ün kazanmış ve 6 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktır

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.