Engin Akyürek Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor ?

Engin Akyürek bölüm başı ne kadar alıyor kazandığı paralar ile ne yapıyor ? 2019 2020 Sefirin Kızı oyuncuları arasında baş rolü paylaştığı Neslihan Atagül bölüm başı kaç para alıyor ? Oyuncuların aldığı haftalık paraları duyunca inanamayacaksınız.

Engin Akyürek Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor ?

Engin Akyürek Bölüm Başı Kaç Para Alıyor ?

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile hatırladığımız Engin Akyürek 2019 2020 yeni sezon için Sefirin Kızı dizisi ile anlaştı. Aldığı para ise takdire şayan. Ülkede böyle bir ekonomik kriz varken haftada bir bölüm yayınlanan dizi için bölüm Engin Akyürek 200 bin TL para kazanacak. Dolayısı ile aylık kazancı 4 bölüm yayınlandığında 800 bin tl olacak. 5 bölüme denk gelen aylarda ise toplam 1 milyon TL para kazanacak. Sefirin Kızı dizisinin yapımcısı O3 Medya ise durumdan çok memnun ve uygun ücrete anlaştıklarını düşünüyor.

Engin Akyürek Bölüm Başı Kaç Para Alıyor ?

Neslihan Atagül Bölüm Başı Kaç Para Alıyor Ne Kadar Kazanıyor ?

Güzelliği ile dahil olduğu dizide Engin Akyürek’in partneri olarak karşımıza çıkan Neslihan Atagül bölüm başı ne kadar kazanıyor ? Kazandığı para Engin Akyürek’e yakın. Tam rakama ulaşamamış olsak ta Engin Bey’e yakın bir ücret alacağını tahmin ediyoruz. Deneyimlerine göre orantıladığımızda Neslihan Atagül bölüm başı 150 bin TL para alıyor diye düşünüyoruz. Ücreti kesinlik kazandığında konumuzu güncelleyeceğiz.

Neslihan Atagül Bölüm Başı Kaç Para Alıyor Ne Kadar Kazanıyor ?

Sefirin Kızı oyuncuları ne kadar para alıyor bölüm başı kazandıkları para dudakları uçuklatıyor insanı hayattan soğutuyor diyebiliriz. Engin Akyürek bölüm başı ne kadar kaç para kazanıyor ? Dizideki partneri Neslihan Atagül bölüm başı kaç para alıyor ve O3 Medya oyunculara ne kadar para veriyor konumuzda detaylandırdık.

Sefirin Kızı oyuncuları ne kadar para alıyor bölüm başı kazandıkları para
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2019