Engin Akyürek Kanald Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak Adı Bilgileri?

Engin Akyürek Kanald Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?…. Engin Akyürek yeni sezonda kanald de yayınlanacak olan bir dizide rol alacak. Kanald yenis ezon tanıtımı yayınlandı. Yeni sezon tanımıyla yeni başlayacak dizilerin tüm bilgilerini de öğrenmiş oluyoruz.

Bizlerde sizlerle fragmanda gördüğümüz oyuncuların dizilerini paylaşacağız. Engin Akyürek yeni sezon için Kanald ile anlaştı. Hem de dizi için bıyık bıraktı. Peki partneri kim olacak? Fragmanda biraraya gelmeseler de Engin Akyürek yeni dizisinde Elçin Sangu ile oynayacak.

Engin Akyürek Elçin Sangu yeni dizisinin adı bilgileri yok şimdilik. Çekimleri de başlamadı muhtemelen yeni yıla yakın zamanda yayına başlar. Ama bu sezon tanımında yer aldıklarına göre yakın zamanda Kanald de iki genç güzel ve yakışıklı oyuncuyu göreceğiz.

Engin Akyürek ve Elçin Sangu’nun birlikte rol alacağı dizinin adı SİYAH BEYAZ… Geçen sezon Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ için yazılan senaryo uygulanamamıştı. Bu sezon yeni oyuncularla kanald ekranlarında olacak.

Sizce Engin Akyürek ve Elçin Sangu dizisi tutar mı? İkili iyi bir çift olur mu? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Engin Akyürek Kanald Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak Adı Bilgileri? (10 Yorum)

  1. iyi bir ikili olurlar ikisinin de çok seveni var. Engin müthiş bir oyuncu ve ışığı mükemmel. Engin Akyürek baksın yeter gözleriyle oynuyor <3

Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2017