Erdal Beşikçioğlu Adı Efsane Dizisinden Neden Ayrıldı Çıktı?

Erdal Beşikçioğlu Adı Efsane Dizisinden Neden Ayrıldı Çıktı?… Adı Efsane dizisi bu sezon Kanald ekranlarında yayınlanıyor. Yeni sezona devam edecek mi yoksa final mi yapacak soruları akıllara gelirken diziden bir haber daha geldi. Dizinin başrol oyuncusu Adı Efsane den ayrılıyor.

Erdal Beşikçioğlu henüz açıklanmayan bir sebeple diziye veda edebilir. Mesut Yar da köşesinde yazdığı yazı da Erdal Beşikçioğlunun ayrılma sebebini bildiğini ama bunun kendisini ilgilendirdiği söylüyor ve açıklamıyor. Erdal Beşikçioğlu kendisi isterse sonra açıklayabilir.

Adı Efsane dizisinin konusu neydi;  Tarık Aksoy ünlü basketbolcu iken kaza geçirip hayattaki her şeyini kaybeder. Ama bir okuldan gelen teklifle hayatı değişir. Orada hayatının aşkını da bulur. Velayetini kaybettiği kızlarını da tekrar kazanma fırsatı yakalar.

Adı Efsane dizisinde sadece Erdal Beşikçioğlu değil bir çok isim ayrıldı. Erdal Beşikçioğlu,Gökçe Bahadır,Rojda Demirer,Reha Özcan,Almila Ada,Leya Kırşan,Devrim Yalçın ayrılan isimler.

Adı Efsane dizisi reytingleri; son 3 hafta da 6. ve 9. olmuş. Aslında kötü reyting sıralamaları değil ve dizi yeni sezonda devam edecektir. Ancak yeni sezonda bir başrol oyuncusu eksik olarak yani sezon finali bölümünde muhtemelen Tarık Hoca kaza yapıp ölür diziden ayrılır.

Adı Efsane dizisinin Tarık Hocası Erdal Beşikçioğlu yeni sezonda büyük ihtimalle olmayacak. Ama dizinin yönü nasıl değişecek yoksa başrol değişikliğine mi giderler bununla ilgili kesin bilgiler geldiğinde de sizlerle paylaşacağız. Erdal Beşikçioğlu diziden ayrılmasını nasıl yorumluyorsunuz? Reytingleri izlenme oranları sizce nasıl olur düşer mi?

YORUMLAR

  1. Tarik hoca gitdi gitmesinede ama dizinin tadi tuzu kalmadi be hepsi gitdi Melis kardesi secil hanim tezye bahar hoca komiserimiz bile gitdi daha ne kaldi en guzel bolumleriydi be simdi olmadi bence dizinin adida deyisirde efsane tarik gitdi dizide efsanemi kaldi

  2. ulan kırk yılın başı hayatın içinden başarılı bir projeye rastladık o da darmadağın oldu… herkes gitti diziden nee izliycem…

  3. diziyi ayakta tutan Erdal Beşikçioğlu dur. o giderse kimse izlemez. ben dahil….

  4. Bu diziyi genel olarak sırf Erdal Beşikçioğlu oynuyo diye izliyenler var bırak reytinglerin düşmesini dizi devam ederse büyük başarı olur

  5. Elbette reytinqler düşer. Tarık hocasız olmaz!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.